Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Детоксикація - руйнування і знешкодження різних токсичних речовин хімічними, фізичними і біологічними методами.

Детоксикація в основному необхідна при реабілітації наркоманії та алкоголізму. Детоксикація також використовується для загального очищення організму від токсинів.
В ході наукових досліджень, було зроблено і підтверджено одне з відкриттів, яке полягає в тому, що залишки наркотиків та інших отрут застрягають в жировій тканині тіла і зберігаються там навіть через багато років з моменту їх прийому. Залишки наркотиків можуть продовжувати чинити негативний вплив на людину через довгий час після того, як дія наркотику припинилася. Тому тут має місце детоксикація.

Найефективніша детоксикація це та, яка використовує природні біологічні методи. Така детоксикація існує, і ось, що вона робить:

Припинивши приймати наркотики, в наслідку, люди можуть розплачуватися за це роки. Наркотики і токсини «застряють» в тканинах організму - в основному, в жирових тканинах, і залишаються там на довгі роки після того, як людина приймала їх. Відкладення наркотиків можуть починати діяти роки потому, викликаючи у людини непередбачувані прояви, як ніби він тільки що знову прийняв наркотик. Героїн, кокаїн, екстезі, мескалін, пейот, марихуана - це лише деякі речовини, здатні «застрявати в організмі» і пізніше приводитися в дію, або активізуватися повторно, як ніби людина тільки що їх прийняв. І тільки детоксикація може впоратися з цією проблемою.

Навіщо потрібна детоксикація? Медичні препарати, харчові консерванти, транквілізатори, пестициди, хімічні відходи також можуть накопичуватися в тканинах, і пізніше викликати різні негативні реакції. І поки в тілі «замкнені» реальні токсичні речовини, і поки не проведена детоксикація, вони можуть (впливати) активізувати повторно всі відчуття, отримані в моменти вживання цих речовин. Наркотики і отрути можуть змінити ставлення людини до життя і іншим людям. Вони можуть зупинити будь-яке вдосконалення або розвиток особистості, і перешкодити наданню допомоги розуму і душевного стану людини. Виходом є детоксикація. Для тих, хто вживав наркотики, не існує іншого способу врятуватися, який був би ефективним. Дотримуючись стандартного розкладу, детоксикація проводиться для більшості людей на протязі 2-3 тижнів.

Люди відчувають багато змін по мірі того, як відкладення наркотиків виводяться з організму з потом, і їх вплив з кожним днем стає все менше і менше. До тих пір, поки людина не перестає відчувати повторну активацію прийнятих в минулому наркотиків, саме для цього проводиться детоксикація.

Детоксикація, реабілітація наркоманів

Детоксикацію проводять під пильним наглядом. Детоксикація включає в себе біг, потіння в сауні, прийом вітамінів і мінеральних речовин, і все це призначено для того, щоб разом з потом вивести з організму накопичені токсичні речовини. Коли детоксикація завершена, колишні наркомани зазвичай говорять, що вони буквально відродилися до «нового життя».

Детоксикація - бігДетоксикація - потіння в сауніДетоксикація - прийом вітамінів і мінеральних речовин

Через те, що детоксикація передбачає великі фізичні навантаження, перед її початком необхідно отримати дозвіл від лікаря.

Детоксикація це важливий крок в процесі успішної соціальної адаптації наркоманів, так як це виведення з організму залишків наркотиків, з тим щоб людина більше не піддавався, сам того не бажаючи, шкідливому впливу наркотиків, які він колись прийняв. Детоксикація відновлює початкові функції організму.

Не використовуючи ніяких медикаментів, гіпнотичного навіювання, насилля і кодування, детоксикація є найефективнішим і природним шляхом виведення з організму наркотиків. Детоксикація є основною частиною програми позбавлення від наркотичної залежності.

Деякими реабілітаційними центрами проводиться детоксикація за допомогою медичних препаратів, які самі в свою чергу бувають по суті токсинами або наркотичними речовинами. Хоча на деяких етапах, лікування наркоманії показує деякі видимі симтомов поліпшення, така детоксикація нерідко приносить скоріше шкоди організму, ніж користь. Але ніякі інші ліки не можуть допомогти людині позбутися від наркотиків, так як в кінцевому підсумку і ці лікарські препарати прийдеться виводити з організму за допомогою детоксикації. То нехай вже краще кожна детоксикація проводяться спочатку без будь-яких хімічних речовин і медичних препаратів. У тих центрах, де не проводиться детоксикація, результати взагалі сумнівні.

У деяких центрах реабілітації проводиться детоксикація методами навіювання та кодування. Але, як то кажуть: "Насильно милим не будеш". Будь-які дії, в тому числі і детоксикація, повинні проходити усвідомлено, людина повинна розуміти, що відбувається, і з цим бути згоден. І якщо людина приймає якесь рішення, то це повинно бути його власне рішення, а не нав'язане або запроваджене за допомогою гіпнозу або навіювання.
Детоксикація необхідна кожному, хто коли-небудь приймав наркотики.

Тому, найефективніша детоксикація, це та детоксикація, яка використовує біологічні методи, після якої не потрібно буде усувати наслідки її проведення, це та детоксикація, яка буде ефективною і стабільною через довгий час, і назавжди, це та детоксикація яка позбавить людину від наркотиків і зробить його вільним.

Детоксикація це шлях до очищення організму від токсичних речовин і їх шкідливих впливів на розум і тіло. Детоксикація це єдиний метод кинути наркотики.

Детоксикація, є частиною програми реабілітації наркоманів.

Телефонуйте зараз +38 099 739 69 74

4.6279069767442 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.63 (129 голосів)
 
 
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах                     Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю                    Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності                      Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі
                 Наші центри у 2 містах         Працюємо тривалий час     85% успіху у програмі         Випустили 1183  реабілітантів