Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Дніпро і Дніпропетровська область займає в Україні одне з перших місць по алкоголізації населення. Проблема набула масштабів епідемії, що охопила молодь обох статей і навіть дітей. Тому так важливо організувати повноцінне, ефективне лікування, доступне за вартістю всім нужденним. Всім цим вимогам відповідає реабілітаційний центр «Волна», який має відмінну репутацію, великий досвід лікування найважчих випадків і високий відсоток безрецидивнх випадків. Лікування алкоголізму в Дніпрі гарантує високопрофесійну допомогу хворому і співзалежних - членам сім'ї, близьким родичам.

Програма надання допомоги

Лікування від алкоголю ефективно тільки в разі, якщо хворий свідомо прагне позбутися залежності і повернутися до нормального життя. Але дуже мало хронічних алкоголіків, а тим більше ситуативних (питущих періодично, для зняття стресу, під час тривалих невдач, проблем), готових визнати наявність захворювання і співпрацювати з професіоналами - наркологами і психіатрами.

Надання допомоги хворому починається з бесіди з психологом, який допомагає алкоголіку прийняти рішення позбутися залежності. Центр навіть практикує виїзд таких фахівців на дім. Звична обстановка полегшує встановлення контакту і підвищує результативність бесіди.

Дуже часто хворому потрібна екстрена допомога. До того, як прийняти рішення про госпіталізацію, пацієнта необхідно привести в адекватний стан - вивести із запою, зняти ознаки абстиненції або «білої гарячки». Ці послуги також можуть надаватися на дому хворого. Зняття алкогольного делірію - складна багатоетапна програма. Після надання допомоги хворому необхідно спостерігатися в стаціонарі або амбулаторно.

Виведення із запою в Дніпрі і зняття алкогольного делірію - тільки перший крок в повномасштабному лікуванні, яке проводиться в кілька етапів:

  1. Детоксикація - очищення організму від токсинів і продуктів розпаду. Лікування здійснюється відразу декількома методами - медикаментами, фізіопроцедурами, дозованими фізичними навантаженнями. Вони діють комплексно, посилюють ефективність один одного, знижують лікарське навантаження, скорочують час усунення фізичної залежності.
  2. Психокорекція - в центрі застосовується перевірена часом програма «Монотек». Вона включає цілий комплекс психологічних методик. Їх застосування допомагає пацієнтові впоратися з психологічною аддикціею, вирішувати проблеми, не вдаючись до алкоголю, брати на себе відповідальність за прийняті рішення, ставити нові цілі і досягати їх.
  3. Ресоціалізація - формування нової моделі поведінки в особистому житті і соціумі, відновлення зруйнованих міжособистісних зв'язків, навчання спілкуванню в колективі, можливість повернення до колишньої професійної діяльності або виявлення нових талантів і бажань самореалізації.

У програмі беруть участь співзалежні - члени сім'ї чи близькі родичі пацієнта. Від їх підтримки та вміння правильно поводитися з хворим залежить стійкість лікування.

Весь курс лікування займає до 6 міс. Така тривала ізоляція лякає пацієнтів. Але комфортні умови, доброзичливість персоналу створюють майже домашній затишок і полегшують психоемоційний стан пацієнтів. Вони можуть займатися ЛФК, арт-терапією, спілкуватися в групах психологічної підтримки. Можливе додаткове перебування в стаціонарі для закріплення отриманих результатів і мінімізації ризику рецидиву.

Лікування алкоголізму в Дніпрі

Як записатися?

Реабілітаційний центр «Волна» має філії в 16 великих містах України. Завдяки сайту будь-який бажаючий може отримати вичерпні відповіді на цікаві йому запитання, ознайомиться з переліком послуг, що надаються, співробітниками центру та умовами проживання. Зв'язатися з лікарями і консультантами можна по телефону, або залишивши контактні дані на сайті.

На сайті можна ознайомитися з цінами на послуги, що надаються. Простий в застосуванні калькулятор допоможе розрахувати вартість лікування. Додаткові відомості, пояснення можна отримати цілодобово, зв'язавшись з диспетчером в онлайн режимі. Вся інформація строго конфіденційна, тому хворий не боїться розголосу, засудження. Лікування проводиться анонімно, що підвищує ступінь довіри пацієнта і збільшує ефективність лікування.

Заберемо вас з аеропорту або вокзалу

Безкоштовно заберемо з аеропорту або вокзалу

Покращуємо стан залежного вже в перший день

Значно покращимо стан вже в перший день

Ми гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 169 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі