Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Однак той факт, що члени такої родини стають в певному сенсі пасивними алко-, ігро- або наркозалежними, викличе у багатьох здивування або незгоду. На жаль це правда. А офіційна статистика, яка констатує, що 70% зривів у які пройшли лікування людей трапляється з вини рідних, тільки підтверджує цей незаперечний факт. Тому в багатьох європейських і американських наркологічних клініках групи реабілітації в форматі «спеціаліст↔ паціент↔его родичі» користуються величезною популярністю завдяки своїй результативності.

Що таке «співзалежність»?

Групи співзалежностіЧленів такої сім'ї прийнято називати співзалежними, але це не завжди означає, що слідом за близькою людиною вони стали вживати наркотики або спиртне, хоча і такі випадки непоодинокі. Співзалежність - це, в першу чергу, неадекватне сприйняття родичами стану залежності, спровоковане їх співчуттям, співчуттям, бажанням допомогти або приховати проблему від оточуючих. Вважаючи, що вони допомагають рідній людині, вони насправді тільки шкодять йому, посилюючи стан залежності. Навіщо йому проходити лікування наркоманії, якщо і так все «чудово»?

Експерти вважають, що співзалежність - це хвороба, яка вражає всю родину. Вона розвивається одночасно з формуванням фізичної та психологічної залежності. Особливість даного патологічного стану - в колективному запереченні, коли люди, створивши комфортний для себе ілюзорний світ, наповнений помилками і надіями, тішать себе ілюзіями, що проблеми не існує, або вони зможуть розв'язати цю проблему самостійно.

Насправді, вони не хочуть прийняти правду, тому з плином часу все тільки погіршується, страждають усі: і наркоман / алкоголік / ігроман, і його близьке оточення. Людина не може самостійно перемогти залежність, а його рідним не під силу прийняти тверде рішення звернутися за допомогою до фахівців. Безумовно, зрозуміти цих людей можна, адже ними керує любов і турбота, але, на жаль, це далеко не всі фактори, що сприяють одужанню і поверненню до здорового життя.

Групи співзалежності

Курс кваліфікованої, системної реабілітації потрібно проходити не тільки конкретно хворому, але і його родичам. Поки реабілітант буде відновлювати своє здоров'я, міняти життєві цінності, розставляти нові пріоритети, словом, вчитися жити і радіти кожному дню без допінгу у вигляді психотропних речовин або спиртного, паралельно його рідні також будуть переживати кардинальні внутрішні перебудови. Їх завдання - за допомогою психолога змінити свою поведінку і модель сімейних відносин.

У реабілітаційному центрі «Volna+», який більше 9 років успішно проводить лікування алкоголізму, наркотичної та ігрової залежності, існують групи співзалежних, робота яких спрямована на досягнення:

  • якісних змін в сімейних відносинах;
  • здорового психологічного клімату в сім'ї;
  • акцентуації у кожного члена сім'ї власних бажань і потреб;
  • поінформованості про проблему співзалежності;
  • навичок правильного спілкування і поведінки в кризові моменти.

Подолати співзалежність, як і будь-який різновид залежності, можливо. Для цього досить набратися терпіння і заручитися допомогою професіоналів. І тоді близький вам людина, успішно пройшовши курс реабілітації в центрі «Volna+», вже ніколи не повернеться до колишнього, адже він буде відчувати вашу любов, підтримку і довіру.

Для того, щоби дізнатися більше інформації чи записатися до групи,
телефонуйте:
+38 099 739 69 74

Групи для созалежних
Заберемо вас з аеропорту або вокзалу

Безкоштовно заберемо з аеропорту або вокзалу

Покращуємо стан залежного вже в перший день

Значно покращимо стан вже в перший день

Ми гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

4.4730769230769 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.47 (130 голосів)
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 108 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі