Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Якщо людина дійсно чогось захоче - весь Всесвіт буде сприяти тому, щоб його бажання збулося
Пауло Коельо

Лікування наркоманії - складний, багатоаспектний процес, що вимагає, крім бажання самої людини одужати, високої компетентності фахівців і активної співучасті родичів. Тільки при наявності цих трьох складових можна сподіватися на позитивний результат лікування від наркотичної залежності.

І хоча з наркотиками людство знайоме вже не одне століття, до сих пір не існує панацеї від неї. Нарковлеченіе може за кілька місяців перетворити вольового, успішної людини в аморфного раба.

Лікування наркозалежності в Україні - хвора для всіх тема.

За даними ООН, в 2015 році в світі налічувалося більше 240 млн осіб, залежних від наркотичних речовин. Той факт, що 27 млн ​​з них - носії СНІДу або гепатиту, змушує світову громадськість консолідувати свої зусилля в боротьбі з масштабним розгортанням проблеми наркоманії. Провідні фахівці дискутують над ефективними способами її лікування та профілактики.

В Україні ж ситуація по-справжньому патова, але в силу чільних проблем політичного та економічного характеру, питання про її переростання в епідемію залишається на задвірках громадських інтересів. І поки міністерські звіти рясніють цифрами в кілька сотень тисяч наркозалежних, експерти б'ють на сполох. За їхніми підрахунками, в нашій країні вже налічується близько 1,5 млн наркоманів.

Паралельно тисячі українських сімей безуспішно борються з наркозалежністю когось із близьких. Так, звернувшись за допомогою в наркодиспансер, вони часто стикаються з некомпетентністю фахівців і мало результативним лікуванням від наркотичної залежності. Адже від активно пропагується державної наркологічної службою замісної підтримувальної терапії давно відмовили країни Європи, аргументуючи це тим, що вона може викликати ще більшу залежність. Провідні європейські фахівці стверджують, що ефективне лікування наркоманії - це симбіоз процесу детоксикації організму ікваліфіцірованной психосоціальної допомоги.

Що стосується приватних клінік, вони нерідко займаються «викачування» грошей. Гарантуючи швидкий результат, горе-фахівці проводять очищення організму і допомагають подолати «ломку» (в медицині - абстинентний синдром). Але, повернувшись додому, їхній пацієнт повертається до свого пристрасті з ще більшою силою.

На жаль, говорити про адекватне лікування наркозалежності в цих випадках не можна.

Ефективне лікування наркоманії в наркологічному центрі "Volna+"

Результативне анонімне лікування наркоманії вже більше 9 років проводить наркологічний центр «Volna+». В його основі - всесвітньо відома програма «Монотек» і елементи Гештальт-терапії. Реабілітаційний 6-місячний курс складається з декількох етапів:

  1. відновлення нормального фізичного стану на тлі вираженого абстинентного синдрому шляхом детоксикації;
  2. групової роботи з психотерапевтами та психологами з метою сформувати мотивацію до тверезого життя, підняти самооцінку і краще пізнати самого себе;
  3. набуття досвіду життя без наркотиків і психокорекції поведінкової моделі;
  4. допомоги реабілітантами в його ресоціалізації.

Рецепт ефективного лікування наркоманії від центру «Volna+» досить простий: професіоналізм медперсоналу + акцент на психосоциальном супроводі + стійка мотивація реабілітанта + активну участь його рідних. Тільки в цьому випадку можна сподіватися на успішний результат лікування і початок нового життя, в якій наркотиків відтепер не буде місця.

4.416 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.42 (125 голосів)
 
 
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах                     Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю                    Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності                      Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі
                 Наші центри у 2 містах         Працюємо тривалий час     85% успіху у програмі         Випустили 1183  реабілітантів