Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

- Папа, вистачить пити! Не бий маму! ...
Мама, мені соромно за тебе!
Мене дратують, тому що моя мама - алкоголічка ...

Думаєте це репліки з чергового фільму з слізливим сюжетом? Ні. На жаль, це реалії багатьох українських сімей. Проблема алкоголізму в Україні набирає масштабів епідемії. Вчені розробили класифікацію стадій алкоголізму і типів алкозалежних людей:

  • ситуативний - тип, що потребує алкогольному допінгу в конкретних стресових ситуаціях. Своєю проблеми він не визнає, оскільки вважає вживання алкоголю в невеликих дозах нешкідливим способом зняти напругу;
  • деструктивний - саморуйнується тип з початковою стадією деструкції особистості. Алкозалежної людини не цікавлять проблеми, почуття членів сім'ї. Головна мета - отримати таке бажане відчуття «затемнення»;
  • патологічний - характеризується хронічними порушеннями психіки ( «синдромом білої гарячки», алкогольного марення) в результаті тривалих, повторюваних запоїв.

Допомогти в боротьбі з цією загрозливою ситуацією національного рівня на різних етапах розвитку покликаний реабілітаційний центр "Volna+", який здійснює анонімне лікування всіх видів залежності на високому професійному рівні вже більше 9 років. Представництва є в 2 українських містах.

Лікування алкоголізму відбувається в кілька етапів: лікування фізичного стану пацієнта з обов'язковою процедурою детоксикації; допомога в адаптації до нових умов здорового життя; ресоціалізація особистості - повноцінне повернення людини в суспільство. Період реабілітації в центрі «Volna+» триває близько півроку. Можливо постреабілітаціонной перебування в клініці з метою закріплення максимального результату ще протягом 3 місяців. За цей час пацієнт по-новому вчиться брати на себе відповідальність, перебудовує мислення, відновлює звичне психологічний стан.

Комплексний підхід в ефективному лікування алкоголізму

Лікування алкогольної залежності має комплексний підхід. Фахівці клініки піклуються не тільки про фізичне здоров'я свого клієнта, але і його психоемоційному відродження. Взявши за основу існуючу вже більше 20 років методику «Монотек», працівники центру допомагають налаштувати людини на новий якісний рівень тверезого життя.
Реабілітаційний центр «Волна» вже допоміг сотням людей повірити в яскраве майбутнє. Відчуй і ти свіжу хвилю, що дарує нові можливості, внутрішню свободу і впевненість у власних силах!

Алкогольна залежність - це епідемія сучасного світу. Багато людей потрапили в цю пастку і мало кому вдається з неї вибратися самотужки. Примусове лікування від алкоголізму зможе допомогти Вам. Залежним людям обов'язково потрібна підтримка суспільства і допомогу психологів, інакше реабілітації алкозалежного не буде. Але як, же важко допомогти людині, який знаходитися в користуванні. Головною проблемою є упередженість людей, які вважають, що наркоман або алкоголік сам винен у своїй біді. Але, правда така, що залежність - це хвороба спадкова і позбутися від неї раз і назавжди неможливо.

Stopalcohol

Існує думка, що вживання наркотиків - це психологічна травма людини. Але насправді, прийом наркотиків є наслідком різних психологічних травм або емоційних розладів. Вчені біологи давно довели, що у залежної людини лише один з чотирьох його дітей може народитися абсолютно здоровим і без схильності до вживання наркотичних речовин.

Існує ген, який відповідає за перенесення цієї схильності, яка тією чи іншою мірою буде вести дитину до деструктивного способу життя. Зазвичай діти залежних людей набагато раніше своїх батьків виявляють інтерес до вживання сигарет, алкоголю, наркотиків і навіть до криміналу.

Нерозумно вважати, що людина може випадково, без усякої потреби, вжити речовина змінює свідомість. Такі дії не можуть бути спонтанними, завжди існує шлях, по якому людина дійшов до вживання, завжди є точка відліку. Сама думка звичайної людини про вживання алкоголю або наркотиків - це вірна схильність до залежності від наркотичних речовин і антисоціальної способу життя.

Реабілітаційний центр "Volna+" допоможе Вам пройти лікування від алкогольної залежності.

Дзвоніть прямо зараз!

Заберемо вас з аеропорту або вокзалу

Безкоштовно заберемо з аеропорту або вокзалу

Покращуємо стан залежного вже в перший день

Значно покращимо стан вже в перший день

Ми гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

4.748031496063 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.75 (127 голосів)
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 108 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі