Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Кодування від алкоголізму - досить дієвий і ефективний спосіб боротьби з алкогольною залежністю. Реабілітаційний центр «Волна» пропонує своїм пацієнтам якісні методи кодування, як вдома, так і в стаціонарних умовах, з подальшою реабілітацією! Це перший і дуже важливий крок на шляху до здорового, тверезого життя!

Телефонуйте цілодобово +380 99 739 69 74

Запишіться на безкоштовну консультацію!
Ми зможемо вирішити Ваші проблеми Анонімно
Сертифіковані спеціалісти.
Ліцензія МОЗ України №45 від 10.01.2018

Що таке кодування?

Кодування є психологічний або медикаментозний вплив на організм пацієнта, направлений на формування стійкого неприйняття і відрази до вживання алкогольних напоїв.

Методи кодування використовуються різноманітні, але більшість з них вимагають попереднього утримання від вживання спиртних напоїв упродовж кількох тижнів. Крім того, важливо, щоб пацієнт сам прагнув позбутися залежності, а процес кодування здійснювався кваліфікованим фахівцем. Тільки в таких випадках можна розраховувати на досягнення позитивних, а головне, стабільних і довгострокових результатів.

Однак багато фахівців переконані, що кодування - це тільки початковий етап в боротьбі з алкоголізмом. Для того щоб людина повністю позбулася залежності, їй потрібна допомога психологів, повноцінний курс психосоціальної реабілітації.

У реабілітаційному центрі «Волна» застосовується кілька способів кодування пацієнтів від алкоголізму.

Медикаментозне кодування від алкоголізму

Медикаментозне (фармакологічне) кодування на сьогоднішній день вважається однією з найбільш популярних і результативних методик. Введення спеціальних препаратів-алкоблокаторів, дозволяє викликати стійку відразу до вживання алкоголю, навіть на пізніх стадіях алкоголізму.

Медикаментозне кодування від алкоголізму

Сучасні фахівці використовують такі лікарські методи кодування:

  1. Краплі, розчини для внутрішнього застосування.
  2. «Підшивка» - підшкірне введення препаратів, основною діючою речовиною яких виступає Дісульфірам.
  3. Крапельне введення препаратів-блокаторів.

До переваг медикаментозного кодування можна віднести -досить високі показники ефективності і можливість застосування навіть в запущених випадках, доступність, широкий вибір препаратів.

Однак слід пам'ятати, що при порушенні режиму і вживанні алкоголю, у людини після медикаментозного кодування може розвинутися стан важкої інтоксикації. Крім того, такі кодування часто бувають незворотні.

Психологічне кодування від алкоголізму

Психологічне кодування являє собою вплив на підсвідомість пацієнта, формування правильних мотивацій і відрази до вживання алкоголю методом навіювання.

На сьогоднішній день можна виділити наступні способи психологічного кодування:

гіпноз (класичний і Еріксонівський);
нейролінгвістичне програмування;
кодування за авторською методикою Олександра Довженка.

Суть психологічного кодування полягає в тому, що спочатку пацієнта занурюють в гіпнотичний стан, після чого вселяють йому певну інформацію, яка стає основою для керівництва в майбутньому.

Підсвідомо людині навіюється відчуття страху, небезпеки при вживанні спиртних напоїв. В результаті, пацієнти відмовляються від алкоголю, підсвідомо уникають його, навіть не розуміючи всього механізму дії.

Психологічне кодування вважається гранично щадним для здоров'я пацієнта, оскільки відсутня необхідність в застосуванні медикаментозних засобів, і немає ризику для здоров'я в майбутньому. Крім того, можливо супутнє лікування різних фобій та інших проблем психологічного характеру. Відрізняється психологічне кодування і своєю пролонгованою дією.

Однак слід пам'ятати про те, що не всі люди підвладні гіпнозу і навіювання. Важлива тут і усвідомленість самого хворого. Адже перед проведенням кодування, людина повинна як мінімум протягом тижня утримуватися від вживання алкоголю. Крім того, психологічне кодування протипоказано при наявності у пацієнта серйозних психічних захворювань. Психологічне кодування, як правило, коштує досить дорого, що не всі пацієнти та їхні близькі погоджуються на неї і відносять це до недоліків даного способу.

Лазерне кодування від алкоголізму

Лазерне кодування від алкоголю - сучасна методика, що представляє собою вплив лазерного випромінювання на певні ділянки головного мозку, відповідальні за виникнення тяги до вживання спиртних напоїв. Лазерне випромінювання стирає закладену інформацію, в результаті чого, пацієнт позбавляється від своєї згубної залежності. Як правило, для досягнення позитивних результатів потрібне проведення близько 3-х сеансів лазерного кодування.

До переваг даної методики прийнято відносити її безболісність, відсутність будь-яких небажаних реакцій і абсолютних протипоказань, високі показники ефективності і пролонговану дію. Серед недоліків можна відзначити лише той факт, що лазерне кодування не завжди буває дієвим для пацієнтів, які перебувають на третій стадії алкогольної залежності.

Фахівці реабілітаційного центру «Волна» після проведення діагностики, вивчення анамнезу, загального стану здоров'я пацієнтів, підбирають для нього оптимальний метод кодування.

Слід зазначити, що анонімне кодування - це важливий етап в подоланні алкогольної залежності. Щоб повністю вилікуватися від алкоголізму, змінити свій світогляд, усунути внутрішні провокуючі фактори, пацієнту необхідно комплексне лікування і курс реабілітації, який він також може пройти в реабілітаційному центрі «Волна»!

Лікування проводиться анонімно, комфортно, із застосуванням найбезпечніших, ефективних, інноваційних методик, що дозволяє домагатися позитивних результатів, запобігаючи можливі зриви і рецидиви.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 108 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі