Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Багато схильні применшувати значення стан алкогольної інтоксикації, запою і абстинентного синдрому. «Подумаєш, проблема! Купи пивка з ранку, випий розсольчику - і все як рукою зніме !, - викликнуть деякі самовпевнені товариші.

Насправді, не все так просто. У деяких критичних ситуаціях тривалий запій може загрожувати не тільки здоров'ю, але й життю людини. Особливо якщо він супроводжується захворюваннями серцево-судинної нервової або видільної системи. Тому одним з важливих етапів лікування алкоголізму є вивід із запою і боротьба з проявом "синдрому відміни". Найчастіше спроби їх проводити роблять дружини в домашніх умовах, а їх результат безпосередньо залежить від жіночої психологічної організації.

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ І ВИВЕДЕННЯ ЗІ СТАНУ ЗАПОЮ В ЦЕНТРІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ НАРКОЗАЛЕЖНИХ "ВОЛНА"

Психотипи дружин алкоголіків психологи поділяють на 2 типи:

  1. жінка-жертва - схильна постійно себе жаліти, адже її життя загубив чоловік-алкоголік. Вона не в змозі надати адекватну першу допомогу в стані алкогольного сп'яніння, а тому її співучасть обмежується фразою «Допоможіть вивести із запою чоловіка!»;
  2. гіпервідповідальна дружина - бере всі тяготи алкоголізму на себе, намагається допомогти чоловікові народними методами, тому за професійною допомогою звертається в крайніх випадках, ніж неусвідомлено може йому тільки нашкодити.

«ЗАПІЙНА» ТИПОЛОГІЯ

Що ж необхідно знати, щоб допомогти людині швидко вийти з цього стану, і коли допомога фахівця необхідна? Різновиди запою прийнято розділяти за ступенем вираженості.

  1. Легка (триває до 2 діб). При цьому абстинентний синдром практично не виражений, тому допомогти неабияк випив можна великою кількістю гарячих напоїв, контрастним душем, масажними вправами.
  2. Середня - людина знаходиться в цьому стані більше 3 днів, ознаки алкогольної інтоксикації яскраво виражені. Потрібна детоксикація (процес очищення організму від токсинів). Її проведення можливе в домашніх умовах, але індивідуальним підбором детокс-методу повинен займатися компетентний у цій галузі фахівець.
  3. Важка - спостерігається при загостренні ситуації запою, яка може супроводжуватися хронічними захворюваннями. У цьому випадку необхідна негайна госпіталізація людини в умовах стаціонару, де є можливість проведення оперативної детоксикації і лікування можливих алкогольних психозів по типу «білої гарячки» з подальшим поетапним лікуванням алкогольної залежності.

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ І ВИВЕДЕННЯ ЗІ СТАНУ ЗАПОЮ В ЦЕНТРІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ НАРКОЗАЛЕЖНИХ "Volna+"

Компетентний медперсонал реабілітаційного центру «Volna+» професійно займається лікуванням алкоголізму. Перша допомога, яку він може надати, включає в себе вивід із запою, індивідуально підібране кодування від алкозалежності та професійну психологічну допомогу. Він також може проконсультувати вас про особливості проходження 6-місячного реабілітаційного курсу в умовах стаціонару.

Заберемо вас з аеропорту або вокзалу

Безкоштовно заберемо з аеропорту або вокзалу

Покращуємо стан залежного вже в перший день

Значно покращимо стан вже в перший день

Ми гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

4.7579365079365 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.76 (126 голосів)
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 108 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі