Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Останнім часом випадки підліткового алкоголізму В Україні почастішали. Статистика свідчить, що близько 40% учнів до 11-го класу періодично вживають спиртні напої (на дискотеках, в компаніях друзів). Найстрашніше, що найчастіше ні вчителі, ні батьки не підозрюють про наявність такої залежності у дитини. Вчителі в гонитві за «визначених годинами» обмежують свою педагогічну майстерність тільки заняттями, а батьки, щоб прогодувати сім'ю, цілодобово пропадають на роботі. Оцінити реальну ситуацію може тільки підлітковий лікар-нарколог. Але і тут проблема: цю посаду поступово скорочують в багатьох державних медустановах, а щорічний огляд у «дорослого» нарколога зводиться псевдоотріцательнимі відповідями підлітка на питання: Чи п'єш? Куриш? - Значить, здоровий! Наступний!

Небезпека підліткового алкоголізму

Алкогольна залежність в такому ранньому віці загрожує підміною життєвих цінностей і асоціальною поведінкою. Безумовно, у дитини не залишається ні часу, ні бажання на відвідування школи, заняття спортом, саморозвиток. Він поступово деградує, йому здається, що батьки його не розуміють. Психологи констатують підлітковий конформізм - бажання наслідувати комусь. Шкода, але подібний авторитет обмежується проведенням часу в барах, кафе або підворітті.

Головна небезпека підліткового алкоголізму полягає в тому, що організм ще формується і на цьому етапі вплив спиртних напоїв може деструктивно позначитись на роботі внутрішніх органів і нервової системи. Організму важче, ніж дорослій людині, протистояти токсичного впливу спиртного. Розвиваються патологічні стани (панкреатит, гепатит), страждає серцево-судинна, ендокринна, кісткова система, шлунково-кишковий тракт, легені, нирки. Ранній початок статевого життя в стані алкогольного сп'яніння загрожує венеричними захворюваннями, небажаною вагітністю, безпліддям і нездатністю в майбутньому виносити плід.

Специфіка лікування підліткового алкоголізму

Лікування підліткового алкоголізму найчастіше проводять в спеціалізованих палатах і диспансерах. Але як обмежити згубний вплив на підлітка дорослих алкоголіків і допомогти йому не тільки детоксикацією, а й професійної психологічної терапією? Необхідний індивідуальний підхід. До того ж вживання багатьох лікарських препаратів в цьому віці обмежена.

Очищення організму від токсичних речовин - це тільки початковий етап терапії. Реабілітація при алкогольної залежності повинна мати комплексний характер. Лікування в реабілітаційному центрі «Volna+» проводиться в умовах закритого стаціонару під обов'язковим контролем компетентних психологів, психотерапевтів і наркологів. Фахівці реабілітаційного центру працюють також з батьками підлітка, адже їм доведеться по-новому вибудовувати свої відносини з дитиною, і допомагають йому ресоціалізувати в суспільстві після одужання. Насичений оздоровчими заходами, психотренінгами і культурною програмою розпорядок дня в центріреабілітації для наркозалежних прищеплює підлітку нові звички, і захоплення.

Ефективне лікування підліткового алкоголізму

Заберемо вас з аеропорту або вокзалу

Безкоштовно заберемо з аеропорту або вокзалу

Покращуємо стан залежного вже в перший день

Значно покращимо стан вже в перший день

Ми гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

4.6446280991736 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.64 (121 голосів)
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 108 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі