Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Лікування в реабілітаційному центрі «Волна»Проблема лікування алкогольної залежності в Україні звучить надзвичайно гостро. Алкоголізм розбиває сотні сімей, робить з успішних людей закінчених алкоголіків, калічить дитячі долі. Цьому сприяють соціально-економічна ситуація, акцентуація характеру, генетична схильність і, звичайно ж, ненормована реклама алкогольних напоїв, які нібито допомагають розслабитися і навіть позитивно впливають на здоров'я. Чи так це насправді? Спробуємо розібратися.

Стадії і різновиди алкогольної залежності

Алкогольна залежність - потреба організму в регулярному вживанні алкогольних напоїв у великій кількості. Експерти виділяють кілька видів алкоголізму:

  • ранній - знайомство зі спиртним у віці до 16 років;
  • базовий - людина не може зупинитися, поки не вип'є (здоров'я погіршується, зменшується алкостійкість);
  • хронічний - характеризується моральним розпадом особистості, незрозумілими страхами, психозами. Лікування алкогольної залежності в цьому випадку просто життєво необхідно.

Окремо варто сказати про побутове пияцтво, коли людина вживає алкоголь, щоб полегшити стресову ситуацію («симптоматичний алкоголізм»), або ж п'є поодинці ( «запущений алкоголізм», особливо популярний серед жінок).
На кожній з перерахованих стадій вплив алкоголю на організм відбувається в різному ступені.

Згубний вплив на організм

Спиртні напої - енергетично цінні, але в них не містяться поживні речовини. Їх надмірне вживання знижує ефективність роботи нервової системи, печінки, провокує серцево-судинні захворювання, порушення в роботі шлунково-кишкового тракту і ендокринної системи, призводить до зневоднення організму.

Згубний вплив на організмЧерез виснаження страждають м'язи і шкіра, яка втрачає свою еластичність. Ці ознаки відразу дають про себе знати в зовнішньому вигляді людини, яка п'є, який виглядає набагато старшою за свої роки. Особливу небезпеку таїть в собі проблема алкогольної залежності жінки під час вагітності. В результаті розвиваються незворотні аномалії плода, відставання в розвитку.

Почастішали випадки отруєння і летальних випадків при вживанні неякісного спиртного. Наприклад, 100 г метанолу в алкогольному напої призводить до смерті або сліпоти, а етиленгліколь викликає мозкові порушення.

Крайня ступінь прояву алкоголізму - синдром «білої гарячки», при якому спостерігаються галюцинації, дезорієнтація в просторі, панічні атаки, тремтіння, підвищений артеріальний тиск. Такий стан вимагає комплексного лікування в реабілітаційному центрі "Volna+". Без інтенсивного медикаментозного лікування смертність становить 20%.

Лікування в реабілітаційному центрі «Volna+»

Реабілітаційний центр «Volna+», який існує з 2007 року, пропонує поетапне лікування алкогольної залежності:

  • процедура очищення організму;
  • поліпшення фізичного стану пацієнта;
  • формування нового способу життя;
  • ресоціалізація людини в суспільство.

Психосоціальна реабілітація алкозалежних відбувається за програмою «Монотек» і розрахована на 6 місяців перебування в умовах стаціонару.

Заберемо вас з аеропорту або вокзалу

Безкоштовно заберемо з аеропорту або вокзалу

Покращуємо стан залежного вже в перший день

Значно покращимо стан вже в перший день

Ми гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

4.4603174603175 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.46 (126 голосів)
 
 
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах                     Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю                    Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності                      Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі
                 Наші центри у 2 містах         Працюємо тривалий час     85% успіху у програмі         Випустили 1183  реабілітантів