Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Виведення із запою - важливий етап в боротьбі з алкогольною залежністю. Фахівці реабілітаційного центру «Volna+» на протязі багатьох років успішно займаються виведенням пацієнтів із запою, зняттям абстинентного синдрому, пропонуючи своїм пацієнтам повний комплекс послуг - від надання допомоги в домашніх умовах, до госпіталізації, включаючи виведення з запою примусово.

Коли необхідна допомога при запої?

Запій є патологічний стан, характерний для пацієнтів, страждаючих другою і третьою стадією алкоголізму. Під час запою людина протягом тривалого часу вживає міцні спиртні напої, відчуваючи гостру потребу в отриманні чергової дози алкоголю.

Від запою страждає як психіка, так і організм людини. Поступово хворий перестає контролювати свої емоції і вчинки. Висока концентрація етилового спирту, а також продуктів метаболізму в результаті накопичення призводить до стану важкого отруєння, алкогольної інтоксикації. Порушується функціонування нервової, травної, серцево-судинної систем, і подолати подібний стан самостійно або за допомогою родичів вкрай складно.

Тому близьким хворого на алкоголізм найкраще звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців. Найбільш стабільних позитивних результатів можна досягти при усвідомленій боротьбі з алкогольною залежністю. Однак в стані запою людина втрачає здатність мислити, адекватно оцінювати свої дії і вчинки. Він стає потенційно небезпечним, як для оточуючих, так і для самого себе.

Тому реабілітаційний центр «Volna+» пропонує таку послугу, як виведення з запою без згоди самого хворого. Серед основних показань до виведення зі стану запою можна виділити наступне:

 • психопатичні припадки, напади білої гарячки;
 • нудота і напади блювоти;
 • тремор;
 • галюцинації;
 • судомний синдром;
 • епілептичні припадки;
 • суїцидальні нахили;
 • напади агресії;
 • неможливість самостійно припинити вживання алкогольних напоїв;
 • ознаки серйозних порушень у функціонуванні серцево-судинної системи - тахікардія, брадикардія, серцеві болі, гіпертонічний криз, різкі перепади артеріального тиску.

Звичайно, існують методи виведення пацієнта із запою в домашніх умовах за допомогою народних засобів, медикаментозних препаратів. Однак, як правило, вони виявляються малоефективними, особливо у важких, запущених випадках.

Можливі наслідки без лікування

Якщо не надати пацієнту своєчасну, професійну допомогу, то стан хронічного запою може привести до розвитку наступних, досить небезпечних ускладнень:

 • психоз;
 • епілепсія;
 • інфаркт;
 • інсульт;
 • гіпертонічний криз;
 • впадіння в коматозний стан.

В особливо важких випадках можливий навіть летальний результат. Тому так важливо допомогти своїй близькій людині впоратися з алкоголізмом і звернутися до справжніх професіоналів, які шляхом ефективних і безпечних методів детоксикації виведуть його зі стану запою, нормалізують психічний і фізичний стан, усувати ознаки абстинентного синдрому і запропонують подальше комплексне лікування.

Виведення зі стану запою

Методи виведення з запою в реабілітаційному центрі «Volna+»

Реабілітаційний центр «Volna+» до питань виведення пацієнтів зі стану запою підходить комплексно. Детоксикацію проводять досвідченим лікарем-наркологом високого рівня кваліфікації.  

Правильно підібраний комплекс препаратів дозволяє швидко нормалізувати фізичний і психічний стан хворого, вивести його зі стану запою. Далі, в залежності від індивідуальних показань, пацієнту можуть бути рекомендовані антацидні та протисудомні препарати, гепатопротектори, вітамінно-мінеральні комплекси.

Виведення із запою в стаціонарі в реабілітаційному центрі «Volna+» є ефективним і результативним. Пацієнт перебуває під постійним наглядом фахівців, йому пропонується і психологічна допомога.

У програму виведення з запою в умовах госпіталізації, крім медикаментозної терапії, включено також фізіотерапевтичні процедури, вітамінотерапія, дотримання дієти. Крім того, пацієнт проходить медичне обстеження, повноцінну соціально-психологічну реабілітацію, лікування супутніх захворювань, що розвинулися на фоні алкоголізму, відновлюючи як фізичне здоров'я, так і психоемоційний рівновагу. Терапія направлена на запобігання рецидивів і повторного повернення пацієнта в запій.

Слід зазначити, що лікування алкогольної залежності, в тому числі і процедура виведення зі стану запою, в реабілітаційному центрі «Volna+» проводиться повністю анонімно, із суворим дотриманням політики конфіденційності.

3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання3.00 (6 голосів)
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 108 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі