Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Не секрет, що вік українського наркомана-початківця значно «помолодшав» до 13-14 років. Проведені серед старшокласників і студентів опитування свідчать, що 25% з них знайомі або «сидять» на наркотиках. Хіт-парад улюблених молоддю наркотичних речовин очолює гашиш і марихуана.

До питання профілактики наркоманії в навчальних закладах

Профілактика наркоманії в Навчальних закладахУ зв'язку з тим, що чисельність наркозалежних в Україні щорічно збільшується на 8-10%, проблема профілактики наркоманії серед підростаючого покоління - надії національного генофонду, звучить особливо актуально. Групу ризику складають підлітки, що потрапили в «погану» компанію, що відчувають нестачу уваги в сім'ї. Багатьма рухає бажання наслідувати комусь, бути крутим, модним, випробувати нові відчуття. Але не багато хлопців знають, що буде, коли наркотичний дурман розсіється, а організм знову і знову вимагатиме нову дозу, за якою - деградація особистості, психози, інвалідність, смертельні захворювання.

Як же проводити профілактику ефективно, щоб заходи не обмежувалися показом чергового фільму з жахливими епізодами ейфорії, ломки, і в той же час, не були схожі на «зомбуючу» пропаганду здорового способу життя радянських часів? Перш за все, необхідно зрозуміти, що лікування наркоманії - це проблема не конкретної людини, а суспільства в цілому, тому і профілактика повинна починатися на мікрорівні - в сім'ї, де батьки є прикладом здорового способу життя, а закінчуватися макрорівнем (школами, ВУЗами, спеціальними державними програмами).

Виходячи з цього, завданнями профілактичних методів лікування наркозалежності в навчальних закладах є:

• виявляти соціально-психологічні причини її появи;
• створювати умови для неможливого її розвитку (спортивні секції, додаткові гуртки, заняття);
• розробляти і реалізовувати педагогічні методи, соціальні заходи, спрямовані на запобігання наркоманії.

Рецепт результативною профілактики наркоманії:

• візуалізація матеріалів;
• масовість;
• періодичність і системність проведення;
• пізнавальний, а не повчально-заборонний характер;
• інноваційні форми заходів (диспути, «уроки-суди», конкурси плакатів, квести, флешмоби).

Як же бути батькам, які дізнаються, що їх дитина вживає наркотики? Сценаріїв розвитку подій безліч: заборони, домашній арешт, тотальний контроль ... Але чи принесуть вони користь?

У цій ситуації важливо не панікувати, постаратися зрозуміти і прийняти причини виникнення залежності. Спробуйте зберегти довірчі відносини, ставши для дитини не ворогом, а союзником, виявляйте всіляку підтримку і, звичайно ж, зверніться до компетентних фахівців, які займаються лікуванням наркоманії. Не йдіть на поводу у підлітка, який буде стверджувати: «Я зав'язав!», «У мене є сила волі, я кину!», «Мене змушували це робити, насправді мені це не подобається!» Та інші відмовки.

Анонімне лікування наркоманії в центрі "Volna+"

Позбавлення від наркоманії - основне завдання реабілітаційного центру «Волна», який існує більше 9 років. Довірте здоров'я і життя своєї дитини фахівцям, які вже допомогли сотням реабілітантів перемогти залежність і почати жити по-новому.

Заберемо вас з аеропорту або вокзалу

Безкоштовно заберемо з аеропорту або вокзалу

Покращуємо стан залежного вже в перший день

Значно покращимо стан вже в перший день

Ми гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

4.3149606299213 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.31 (127 голосів)
 
 
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах                     Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю                    Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності                      Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі
                 Наші центри у 2 містах         Працюємо тривалий час     85% успіху у програмі         Випустили 1183  реабілітантів