Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

У контексті сучасного лікування наркозалежності психологічний супровід відіграє вирішальну роль. Експерти Всеукраїнської наркологічної асоціації констатують, що допомога в наркодиспансері все ще виявляється по застарілої моделі епохи СРСР, для якої характерні: вертікаліцазія відносин персонал-пацієнт; відсутність чіткого плану реабілітації; використання антидепресантів і нейроліптіков, які тимчасово покращують стан хворого. Найчастіше таке «лікування» обмежується тільки детоксикацією, а допомога психолога зводиться до хрестоматійним фразам «Головне - сила волі!», «Візьміть себе в руки!».

Психологічна залежність від наркотиків

Перш ніж розібратися в особливостях психологічної допомоги наркозалежним, давайте розглянемо механізм формування залежності на рівні психіки. А.А. Ухтомський, відомий фізіолог, так описував цей процес: під час періодичного вживання наркотичних речовин утворюється домінантна група збуджених нервових центрів, які визначають реакцію організму на подразник. Людина може перебувати в компанії друзів, на роботі, думати про щось інше, в той час як домінанта сконцентрована виключно на наркотик. Пізніше цією ідеєю переймається все свідомість, думка не зникає до тих пір, поки не буде отримана чергова доза.

Психологічна допомога наркозалежним

Психологічна допомога наркозалежним: складові успіху

Інноваційна психотерапія наркозалежних, що практикується в реабілітаційному центрі «Volna+», характеризується:

  1. етапністю;
  2. інтенсивністю;
  3. тривалістю;
  4. системним підходом;
  5. апробованими психологічними методиками.

Фахівці центру переконані що результативне лікування наркозалежності повинно проходити з використанням медикаментозної, психологічної терапії та прийомів соціальної адаптації.

Національні стандарти наркологічної допомоги передбачають залучення до процесу реабілітації членів родини пацієнта. Адже 75% реабілітантів, анонімно опитаних в різних наркологічних центрах, стверджують, що їхні взаємини в сім'ї значно покращилися. Тому в центрі працюють спеціальні групи, в яких з батьками і самим реабілітантами працюють досвідчені сімейні психологи.

Важливе значення приділяється ресоціалізації пацієнта, адже для того, щоб виключити рецидив, необхідно підтримати людину після перебування в стаціонарі.

Згідно з рекомендаціями Національного інституту США з вивчення зловживання наркотиками (NIDA), при лікуванні наркозалежності необхідно дотримуватися наступні моменти:

  1. детокскікація - це тільки початковий етап реабілітації;
  2. індивідуальний план лікування;
  3. різні форми індивідуального і групового психологічного консультування;
  4. особам з наркотичною залежністю та супутніми психічними розладами повинна надаватися допомога психотерапевта і психолога.

Саме ці чільні принципи стали базисом реабілітаційного центру «Volna+», де практикують цілісний підхід: діагностика → детоксикація → психологічна реабілітація → соціалізація.

Заберемо вас з аеропорту або вокзалу

Безкоштовно заберемо з аеропорту або вокзалу

Покращуємо стан залежного вже в перший день

Значно покращимо стан вже в перший день

Ми гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

4.2192307692308 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.22 (130 голосів)
 
 
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах                     Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю                    Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності                      Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі
                 Наші центри у 2 містах         Працюємо тривалий час     85% успіху у програмі         Випустили 1183  реабілітантів