Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Наркозалежність і способи лікування наркоманії - проблеми, що хвилюють всю світову громадськість. В Україні цільову наркоаудіторію складають молоді люди у віці 14-30 років. Особливою популярністю користуються наркотики з конопель ( «анаша», «марихуана», «план», «гашиш»). Найчастіше «дурь» вживають колективно - сигарету ( «косяк») розкурюють і передають по колу. Так, на думку, наркоманів, проявляються по-справжньому «вірні» друзі, які поділяють з тобою спільні інтереси.

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я виділяють 2 стадії наркоманії - залежність і звикання. Не можна відчути вплив наркотиків і при цьому не звикнути до них. Вони викликають психологічну залежність і абсінентний синдром ( «ломку»), позбутися від яких самостійно не пройшовши комплексне лікування наркоманії, неможливо.

Класифікація наркотиків

Наркотики прийнято розділяти на такі групи (в залежності від впливу на людський організм):

1. Речовини, вживання яких не регламентується чинним законодавством (деякі види ліків, гриби і рослини з наркотичним ефектом).

2. Речовини, що володіють яскраво вираженим психотропною дією (в медицині використовуються як снодійні або знеболюючі під суворим контролем):

2.1 Транквілізатори (ця група представлена ​​кодеїном, морфієм, героїном) - в результаті їх прийому виникає короткочасне відчуття ейфорії, безтурботного польоту. Різке збільшення дози, навпаки, порушує просторову координацію, робить мову нечленороздільні. Звикання настає дуже швидко, симптоми «ломки» важко протікають. Може виникати ціаноз - нестача кисню в крові. «Гримуча суміш» (транквілізатори + алкоголь) загальмовує роботу серця, мозку, легенів, в результаті чого виникає кома або смерть.

2.2 Стимулятори (кокаїн, амфетаміни, ефедра) - дають приплив сил, енергетичний сплеск бадьорості. Людина надмірно збуджена, агресивна. Її очі блищать, зіниці розширені, шкірні покриви бліді. При постійному вживанні погіршується сон, апетит, знижується вага. У разі передозування, яка зустрічається дуже часто, тому що людина не в змозі контролювати дозу наркотику, наступають судоми і смерть.

3. Галюціногени (сюди відносимо марихуану, анашу, ЛСД, гашиш) - провокують зміни в сприйнятті кольорів, запахів, смаків. Їх вживання робить людину веселим, але раптово можуть наступати панічні атаки. Деякі помилково вважають, що це «м'які» наркотики, оскільки їх абсінентний синдром слабо виражений. Вони викликають погіршення розумової діяльності, знижується імунітет, продукти їх розпаду шкодять печінці, легким, лімфатичних тканин.

Лікування наркозалежнихОстаннім часом підлітків все більше привертають наркотики, синтезованих на основі лікарських препаратів. Завдяки своїй доступності і низькій ціні, вони зайняли свою нішу на ринку наркоспоживачів.
Окремо потрібно відзначити незворотної шкоди ін'єкційних наркотиків, які служать шляхом передачі інфекційних захворювань (ВІЛ-інфекції, гепатиту та багатьох венеричних захворювань).
У разі залежності від перерахованих наркотиків необхідне Лікування від наркотичної залежності в реабілітаційному центрі, спрямоване не тільки на полегшення «ломки», а на комплексну, психологічно акцентовану терапію.

Ефективне лікування наркоманії в центрі «Volna+»

Лікування наркозалежності в реабілітаційному центрі «Volna+» починається з процесу очищення організму від токсичних речовин сертифікованим детокс-методом. Далі з реабілітантами працюють досвідчені психологи, які допомагають йому сформувати нову модель поведінки, розставити життєві пріоритети і адаптуватися в суспільстві, тим самим перемогти наркозалежність.

Реабілітація наркозалежних в центрі «Волна»

Заберемо вас з аеропорту або вокзалу

Безкоштовно заберемо з аеропорту або вокзалу

Покращуємо стан залежного вже в перший день

Значно покращимо стан вже в перший день

Ми гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

4.4426229508197 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.44 (122 голосів)
 
 
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах                     Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю                    Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності                      Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі
                 Наші центри у 2 містах         Працюємо тривалий час     85% успіху у програмі         Випустили 1183  реабілітантів