Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Зняття ломки - перший етап, спрямований на позбавлення від наркотичної залежності, а також полегшення стану пацієнта. Фахівці реабілітаційного центру «Volna+» допоможуть позбавити наркозалежного від ломки швидко, ефективно, безпечно і в найкоротші терміни!

Поняття про наркотичну ломку

Наркотична ломка - болісний стан, що виникає у наркозалежних людей, за відсутності надходження чергової дози наркотику. Ломка розвивається, як правило, при відміні наркотичних речовин або зменшенні їх дозування.

При цьому у пацієнта проявляються як психопатичні, так і вегетативні клінічні ознаки. Фахівці виділяють наступні симптоми, характерні для стану наркотичної ломки:

 • світлобоязнь;
 • тривожність і дратівливість;
 • підвищений рівень агресії;
 • сльозоточивість;
 • риніт;
 • гарячковий стан;
 • відсутність апетиту;
 • нудота і напади блювоти;
 • м'язові і суглобові болі;
 • безсоння;
 • підвищення показників температури тіла.

Ступінь прояву симптоматики залежить від стажу наркотичної залежності, а також тих хімічних речовин, які вживала людина. Надалі, після закінчення декількох діб, симптоми ломки поглиблюються. Розвивається сильна діарея, судомний синдром. Людина буквально божеволіє від нестерпних кісткових і м'язових болів.

Страждає і психіка пацієнта. Людина в подібному стані може вчинити суїцид або злочин, аби тільки позбутися від мук, отримати жадану дозу наркотику.

Чим небезпечна?

Стан ломки надзвичайно небезпечний, оскільки руйнівно впливає, як на організм, так і на психіку людини.

Зафіксовано мінімальну кількість випадків, коли наркозалежному хворому вдавалося самостійно впоратися з ламкою. Як правило, зняття ломки вимагає професійній допомозі кваліфікованих фахівців. Без грамотного лікування, прояви ломки можуть спостерігатися протягом кількох тижнів, доставляючи людині нестерпні страждання.

В іншому випадку, зростає ймовірність розвитку таких вельми небезпечних і небажаних наслідків:

 • глибокий депресивний стан;
 • слабоумство;
 • психоз;
 • епілепсія.

Іноді, в особливо важких клінічних випадках, організм наркозалежного пацієнта просто не витримував болю, зневоднення, надмірно високого навантаження на серцево-судинну систему, що приводило навіть до смертельного результату.

 

Необхідно розуміти, що людина в стані наркотичної ломки не контролює себе, свої емоцій і вчинки. Він здатний зробити все що завгодно, включаючи вбивство або самогубство. Тому близьким наркозалежного важливо при прояві перших же ознак, що вказують на стан ломки, звернутися до кваліфікованих фахівців-наркологів, які проведуть необхідні заходи щодо детоксикації організму пацієнта, усунуть ознаки абстинентного синдрому, нормалізують фізичний і психічний стан.

Як позбутися від ломки?

Фахівці реабілітаційного центру «Волна» готові в будь-який час доби надати наркозалежним пацієнтам грамотну допомогу, спрямовану на зняття ломки.

Програма детоксикації розробляється індивідуально для кожного хворого, з урахуванням характеру прийнятих речовин, особливостей організму, вікової категорії, загального стану здоров'я.

Зняття ломки на дому припускає проведення заходів екстреної детоксикації: постановку очисних крапельниць, прийом сорбентів, препаратів седативної дії. Дані методики досить ефективно і швидко дозволяють зняти гостру симптоматику, однак, в цілому процес детоксикації займає близько тижня. Тому для досягнення стабільних позитивних результатів, важливо, щоб пацієнт знаходився в клініці, під постійним наглядом фахівців.

Зняття ломки в стаціонарі, в реабілітаційному центрі «Volna+» проводиться комплексно. Грамотно розроблена програма детоксикації, допомагає пацієнтові максимально безболісно вийти зі стану наркотичної ломки, нормалізувати роботу внутрішніх органів і систем. Кінцевою метою детоксикації є повне усунення фізіологічної залежності від наркотичних речовин.

Програма зняття ломки і детоксикації наркозалежних пацієнтів в реабілітаційному центрі «Volna+» включає в себе наступне:

 1. Застосування амінокислотних ліків, спрямованих на відновлення нервової та мозкової діяльності.
 2. Крапельниці, що очищають кров від токсинів і залишків наркотичних речовин.
 3. Антидепресанти, призначаються з метою зниження апатичності і виведення пацієнта їх важкого депресивного стану.
 4. Психотропні і седативні препарати - призначаються для нормалізації сну, відновлення нервової системи. Психотропні засоби показані при важких ураженнях психіки, що виникли на тлі вживання або відміни наркотичних речовин.

Всі препарати підбираються для пацієнтів індивідуально. Лікар розраховує оптимальне дозування і постійно спостерігає за станом хворого, що дозволяє гарантувати досягнення позитивних результатів, щадний вплив, без ризиків для здоров'я.

Активно застосовуються в реабілітаційному центрі «Volna+» та біологічні методики, визнані на сьогоднішній день найбільш ефективними та безпечними. У список біологічних методів входить -діетотерапія, вітамінотерапія, прийом сорбентів, потіння в сауні, посильні фізичні навантаження і заняття спортом.

Всеукраїнський реабілітаційний центр «Волна» швидко, ефективно і безпечно допоможе вивести людину зі стану наркотичної ломки, а це - перший крок на шляху до позбавлення від наркотичної залежності. Застосування найсучасніших препаратів, інноваційних методик, величезний досвід роботи і висока кваліфікація фахівців дозволяє гарантувати досягнення позитивних результатів в боротьбі з наркотичною ламкою!

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)
 
 
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах                     Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю                    Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності                      Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі
                 Наші центри у 2 містах         Працюємо тривалий час     85% успіху у програмі         Випустили 1183  реабілітантів