Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Алкоголізм у Львові: виклики сьогодення

Величне й славетне місто Лева… Блукаючи його старовинними вуличками, важко собі уявити, що проблема пияцтва для цього міста теж актуальна. Як і скрізь по Україні, у Львові показник алкоголізації населення, особливо підлітків і представниць жіночої статі катастрофічно росте. Для того щоб хоч якось вплинути на ситуацію, місцева влада вдалася до заборони продажу спиртних напоїв у нічний час. Однак допоки картина суттєво не змінюється. Лікування алкоголізму у Львові потребують сотні осіб – безробітних і заможних, самотніх і сімейних, безталанних й успішних… Ця хвороба не обирає свою жертву за соціальною або статевою ознакою. Діє швидко й підступно, перетворюючи особистість на безхребетну асоціальну істоту, якою керує тваринний інстинкт випити бодай-що.

Досвід, який варто переймати

У країнах центральної Європи лікування алкогольної залежності відбувається за класичним сценарієм, який тутешні спеціалісти виробили досить давно і не збираються кардинально змінювати найближчим часом. Спочатку хворий проходить обов’язкову процедуру детоксикації – очищення організму від токсинів. Залежно від алкостажу пацієнта, вона триває від декількох днів до 3 тижнів. Лікування проходить виключно в закритих стаціонарних умовах, без доступу до спиртного. Для позбавлення залежності на рівні фізіології активно використовують підшивання шляхом введення спеціальних препаратів (наприклад, «Еспераль»). В боротьбі з психологічною тягою до оковитої добре себе зарекомендували: кодування, гіпнотерапія та якорування. Останній метод з області нейролінгвістичного програмування, що для України залишається допоки малодослідженим, допомагає реабілітантові сформувати стимул і тривалий час утримувати потрібний суб’єктивний стан неприйняття алкоголю.

Важливим фактором тривалої ремісії є також постреабілітаційний супровід. Наприклад, у Швеції за екс-алкоголіком прикріпляється наставник з числа колишніх алкозалежних. Він допомагає йому практичними порадами та ділиться досвідом як протистояти спокусам вже вдома. В Іспанії створюються спільноти співзалежних. Тривалий час люди живуть і працюють разом, щоб витримати цей складний період разом і не здатися. Такий формат системної реабілітації демонструє чудові результати, тому набуває все більшого поширення у світі.        

Львів, у зв’язку зі своїм вигідним географічним розташуванням, раніше за усі інші регіони перейняв досвід такої комплексної соціально-психологічної реабілітації та адаптував його відповідно до українських реалій, збагативши власними напрацюваннями. Провідним закладом, що допомагає тисячам українців позбутися алкозалежності, безумовно, є реабілітаційний центр «Волна», представництва якого працюють в усіх регіонах країни.

Компетентне лікування залежності від алкоголю у Львові

Реабілітація в центрі «Волна» представляє собою досить складний і тривалий процес, адже вона структурована на декілька фаз, потребує високої кваліфікації з боку медперсоналу, бажання одужати від самого пацієнта та активної участі його рідних.

Як і за кордоном, терапія розпочинається з детоксикації, яка проводиться як вдома (коли хворому необхідно надати невідкладну медичну допомогу), так і в умовах стаціонару. Лише після ретельного діагностування стану хворого та бесіди з ним або його родичами, лікар-нарколог підбирає індивідуальну методику очищення організму.

Лікування залежності від алкоголю у Львові

Коли пацієнтові стає краще, він поступово адаптується до умов терапевтичної спільноти, працює над усвідомленням масштабів своєї проблеми, вчиться брати відповідальність за власні вчинки й керувати своїм життям.

Подолати абстинентний синдром й відновитися фізично недостатньо. Важливо пройти емоційну, духовну та психологічну реабілітацію, що можливо завдяки досвідченим психологам і психоаналітикам центра, які пропонують різні формати психотерапії (гештальт, сімейну, групову, трудову тощо). Закріпленню результату сприяють регламентований режим дня, збалансоване харчування, часті прогулянки на свіжому повітрі, адекватне фізичне навантаження та насичена культурно-просвітницька програма.   

І, нарешті, по завершенню лікування настає етап реінтеграції пацієнта в соціум. Волонтери та соцпрацівники допоможуть йому поновитися на роботі, здобути нову спеціальність та навіть налагодити взаємовідносини з близькими. Головне – щиро того забажати й докласти максимальних зусиль!

Заберемо вас з аеропорту або вокзалу

Безкоштовно заберемо з аеропорту або вокзалу

Покращуємо стан залежного вже в перший день

Значно покращимо стан вже в перший день

Ми гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 169 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі