Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x
Увага! Діє безвідсоткова розстрочка на лікування! - > Дивитись тут.

Наркологічні клініки «Волна»

Проблема наркотичної залежності в нашій країні стоїть надзвичайно гостро, особливо серед молодого покоління. Ситуація ускладнюється недостатньою кількістю лікувальних установ, фахівців, які вміють надати грамотну допомогу. Наркологічний центр «Volna+» має філії, які розташований в різних містах України, що дозволяє госпіталізувати пацієнта і почати своєчасне лікування.

Важливо, що наркологічні клініки «Volna+» розташовані  в великих обласних центрах де ви зможете отримати кваліфіковану допомога професійних психологів, лікарів, наркологів . У рідних наркозалежного завжди є можливість провідати пацієнта.

 

 Особливості роботи центру

Реабілітаційний центр «Volna+» успішно працює на протязі більше 10 років. Пацієнтам пропонуються види послуг:

 • лікування алкоголізму в клініці і наркотичної залежності;
 • детоксикація, зняття стану ломки;
 • психологічна реабілітація;
 • виклик фахівця додому;
 • госпіталізація;
 • терапевтичні супровід після виписки з клініки.

Реабілітаційний центр «Volna+» - це нетрадиційний наркологічний диспансер. Ми не ставимо своїх пацієнтів на облік, терапія проводиться анонімно, припускаючи суворе дотримання політики конфіденційності. До кожного хворого тут ставляться з повагою, без застосування методів фізичного або психологічного насильства. Навіть послуга примусового лікування наркотичної залежності передбачає проведення психологічних бесід з пацієнтом. Формування у нього правильних мотивацій, що дозволяють усвідомити всі наслідки залежності, необхідність лікування, бажання самому пройти терапевтичний, реабілітаційний курс.

Методи терапії

Лікування наркоманії в клініці «Volna+» проводиться фахівцями комплексно. Щоб перемогти залежність мало зняти стан ломки і фізичну тягу до наркотичних речовин, важливо виявити внутрішні провокуючі фактори, попрацювати з мотиваціями пацієнта, навчити його радіти життю і справлятися з нагальними проблемами без наркотичного дурману. Тому терапевтична програма побудована:

 1. Детоксикація, усунення хімічної залежності - здійснюється безпечними біологічними методами.
 2. Індивідуальні психологічні консультації.
 3. Робота в групах, згідно з принципами програми «12 кроків», «Монотек».
 4. Трудотерапія.
 5. Гештальд-терапія.
 6. Сеанси сімейної психотерапії.

Тривалість лікувального курсу триває півроку. Після цього починається програма реабілітації, що передбачає допомогу в соціальній адаптації, працевлаштування колишнього наркозалежного, профілактиці можливих зривів і рецидивів. Реабілітанту протягом 6 місяців пропонується терапевтичний супровід, психологічні консультації, з членами сім'ї і близьким оточенням працюють сімейні психологи.

Умови проживання

Лікування наркотичної, алкогольної залежності в реабілітаційному центрі передбачає госпіталізацію пацієнта, що дозволяє захистити людину від звичного середовища, виключити можливість придбання алкоголю або наркотику, забезпечити цілодобове лікарське спостереження.

Не варто боятися госпіталізації, оскільки всі наркологічні центри «Volna+» відрізняються комфортабельністю, наявністю всього необхідного для зручного перебування пацієнтів. У центрі пропонують правильне збалансоване харчування, дбають про організацію дозвілля.

Всі центри реабілітаційного комплексу «Volna+» укомплектовані висококваліфікованим персоналом. З пацієнтом працюють психологи, наркологи, лікарі загальної практики, волонтери. До кожного хворого фахівці підбирають індивідуальний підхід, забезпечуючи йому необхідну допомогу, підтримку на всіх етапах терапевтичного процесу.

Родичі хворого завжди можуть приїхати провідати його за попередньою домовленістю або згідно з установленим графіком, щоб мати можливість особисто переконатися в комфортних, оптимальних для одужання умовах проживання.

Про переваги

До переваг наркологічних центрів відноситься:

 • анонімність.
 • комплексний підхід до лікування залежності;
 • доступна, прийнятна вартість;
 • висококваліфіковані фахівці;
 • реабілітація та профілактика зривів;
 • комфортні умови проживання;
 • цілодобовий режим роботи

Співробітники наркологічного центру «Volna+» ніколи не дають помилкових обіцянок і 100% гарантій позбавлення пацієнта від наркотичної залежності, оскільки це неможливо. Однак фахівці докладають всіх зусиль, щоб поліпшити фізичний і психологічний стан хворого в найкоротші терміни. Статистика центру свідчить, що в 85% клінічних випадках вдалося домогтися стабільних, позитивних результатів!

Наші філіали з лікування алкоголізму

Заберемо вас з аеропорту або вокзалу

Безкоштовно заберемо з аеропорту або вокзалу

Покращуємо стан залежного вже в перший день

Значно покращимо стан вже в перший день

Ми гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

4.7519379844961 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.75 (129 голосів)
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 108 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі