Медична ліцензія

Медицинская лицензия

Філії в Івано-Франківській області

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x
Увага! Діє безвідсоткова розстрочка на лікування! - > дивитися тут.

Dum spiro, spero (лат.)
«Поки дихаю, сподіваюсь»

Не секрет, що показники наркозалежності в Україні найвищі серед інших європейських країн. Останнім часом у суспільстві точаться дискусії про доступність сильнодіючих психотропних препаратів, декриміналізації наркоманів та легалізації наркотиків. Міністерство охорони здоров'я робить спроби законодавчо покращити ситуацію, яка давно переросла в національну епідемію. Створюються нові моніторингові центри, а багато чиновники говорять про нову наркополітику, з акцентом на гуманності.

Тільки ситуація від цього кардинально не змінюється. Зведення новин лякають шокуючими відео з місця злочину, вчиненими у стані ломки. Інтернет-простір рясніє жахливими фото людей, давно підсівших на голку, у яких живцем згниває щелепа. Досвідчені наркомани намагаються підпільно синтезувати димедрол з ректальних дитячих свічок, в результаті чого вмирають, або потрапляють у реанімацію.

Телефонуйте цілодобово +380 99 739 69 74

Запишіться на безкоштовну консультацію!
Ми зможемо вирішити Ваші проблеми Анонімно
Сертифіковані спеціалісти.
Ліцензія МОЗ України №45 від 10.01.2018

Лікування від наркотичної залежності в Івано-Франківській області

За даними національного звіту про наркоситуацію в Україні за 2015 рік, лідируючі позиції традиційно займають південні і південно-східні регіони. Рівень поширення наркоманії в Івано-Франківській області нижче середнього (69 наркозалежних на 100 тис. населення). А лікування наркоманії замісної підтримуючої терапії бупренорфіном та метадоном (на які теж можна «підсісти») має невиправдано високі показники по країні.

З-за реформування наркологічної служби багато наркодиспансерів і спецкабінетів ліквідуються, а кількість залежних невблаганно зростає. При якісному обслуговуванні і компетентному підході в умовах соціально-економічної кризи говорити не доводиться.

Лікування наркоманії в Івано-Франківську

Однак не варто впадати у відчай! У сучасному реабілітаційному центрі "Volna+" успішно проводять лікування наркоманії вже 9 років. За цей час центр реабілітації для наркозалежних випустив близько 1200 реабілітантів і домігся великої ефективності завдяки індивідуальному підходу та компетентним фахівцям. Тут працює згуртована команда професіоналів – психологів, психотерапевтів, наркологів, соціальних працівників, консультантів з хімічної залежності та волонтерів.

Лікування наркоманії в Івано-Франківську

Центр «Volna+»: позбавить від наркотичної залежності!

Лікування наркоманії в Івано-Франківську в клініці «Volna+» починається з процесу очищення організму від токсичних речовин методом детоксикації. Психосоціальна реабілітація відбувається на основі програми «Монотек». Її мета – змінити поведінкову модель залежної людини за рахунок терапевтичного середовища співучасті, психологічних тренінгів, праце терапії та роботи в батьківських групах. Також медперсонал практикує примусове лікування (при низькій мотивації у залежного), є можливість виклику нарколога на будинок.
Реабілітаційний центр Волна проводить ефективне лікування наркоманії (Івано-Франківськ) в комфортних умовах, з використанням новітніх технологій і сертифікованих методик.

Реабілітаційний центр в Івано-Франківську

Реабілітаційний центр в Івано-Франківську «Волна» представляє пацієнтам повний спектр послуг, спрямованих на лікування та реабілітацію наркозалежних. Лікування в реабілітаційному центрі проходить по принципам програм «Монотек» і «12 кроків». У центрі «Volna+» надаються комфортні умови проживання, комплексне здорове харчування, організація дозвілля. Доступна допомога кваліфікованих наркологів, психологів, психотерапевтів. При роботі з пацієнтами використовуються найбільш інноваційні, передові методики. Також реабілітаційний центр «Volna+» має всі необхідні сертифіковані документи.

Заберемо вас з аеропорту або вокзалу

Безкоштовно заберемо з аеропорту або вокзалу

Покращуємо стан залежного вже в перший день

Значно покращимо стан вже в перший день

Ми гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

4.485401459854 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.49 (137 голосів)
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 108 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі