Філії в Полтавській області

Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x
Увага! Діє безвідсоткова розстрочка на лікування! - > дивитися тут.

Ефективне лікування наркоманії в Полтаві

Анонімне лікування наркоманії в Полтаві проводіться на базі реабілітаційного центру "Volna+", завдяки комплексному підходу в лікуванні від наркотиків, співробітники наркологічної клініки в Полтаві зможуть повернути вам радість здорового життя

Полтава: Лікування наркоманії в Полтаві проводіться на базі реабілітаційного центру "Volna+". Завдяки комплексному підходу в лікуванні від наркотиків, співробітники наркологічної клініки в Полтаві зможуть повернути вам радість здорового життя

Телефонуйте цілодобово +380 99 739 69 74

Запишіться на безкоштовну консультацію!
Ми зможемо вирішити Ваші проблеми Анонімно
Сертифіковані спеціалісти.
Ліцензія МОЗ України №45 від 10.01.2018

Ситуація на Полтавщині

За офіційними даними, кількість офіційно зареєстрованих наркозалежних людей в Полтавській області далека від критичних позначок, якими може «похвалитися», наприклад, Одеська або Запорізька області. Однак моніторинг наркоситуації, проведений незалежними експертами, насторожує. Середній вік наркомана-початківця становить 13-15 років. Зафіксовані навіть випадки, коли 9-річні діти вже знайомилися з наркотиками. В середньому, системний наркоман живе не більше 6-7 років і вмирає у віці до 30 років.

Особливу небезпеку становить категорія підлітків. У цьому віці ними керує бажання бути схожим на когось «крутого», випробувати нові відчуття. В результаті, після 3-4-ої дози підліток хоче, за будь яку ціну, знову відчути те "неперевершене відчуття польоту". Так діти тікають від реальності: нерозуміння з боку батьків, бідності, фізичного насильства і приниження... Здається, що тільки фантастичний світ наркотиків може допомогти їм відчути себе сильніше, впевненіше і потрібніше. Так починається неминучий шлях в безодню. Зробити зупинку, задуматися про скоєне без чиєїсь допомоги практично неможливо! Плата за подібні експерименти - дуже і дуже велика - це ваше здоров'я, доля і життя. Навіть пройшовши лікування від наркотиків, ніхто не дасть 100% гарантій, що через певний час ви до них не повернетеся. У цьому питанні, крім кваліфікації фахівців, вкрай важливо бажання самої людини одужати, а також співучасть рідних і близьких людей.

Яким має бути сучасне лікування наркоманів?

Люди, які зіткнулися з проблемою наркозалежності, часто роблять ідентичні помилки. Можна виділити наступні нерезультативні шляхи подолання залежності:

  • тимчасова тверезість;
  • заміна одного допінгу іншим (наприклад, бажання наркомана придушити наркозалежність алкоголем призводить до формування подвійної залежності);
  • поступове зниження дози;
  • спроби чимось себе відволікти;
  • ізоляція від звичного суспільства;
  • використання медпрепаратів для очищення організму від наркотиків.

На жаль, жоден з перерахованих методів не допоможе назавжди впоратися з наркоманією. Сучасний підхід до подолання фізичної та психологічної залежності від наркотиків повинен базуватися на біо-психолого-соціо-духовній моделі реабілітації та поєднувати в собі принцип стійкої мотивації, індивідуального підходу і системного лікування.

«Volna+» - реабілітаційний центр в Полтаві, якому довіряють

В реабілітаційний центр «Volna+» можуть звертатися наркозалежні, які потребують лікування наркоманії в Полтаві. Реабілітанти, проходячи піврічне лікування в умовах закритого стаціонару, живуть тут насиченим, самостійним, а головне - тверезим життям. Подолати життєві труднощі, досягти гармонії з самим собою і навколишнім світом, вирішити внутрішні психологічні проблеми, відкоригувати свою адиктивну поведінку і відновитися духовно їм допомагають співробітники центру. Це досвідчені лікарі-наркологи, терапевти, психологи, соцпрацівники та волонтери.

Лікування наркоманії в Полтаві

Пропоноване лікування є поетапним і проводиться за програмою «Монотек». Крім первісної детоксикації, яка є обов'язковою для всіх реабілітантів, тут вам запропонують індивідуально підібраний курс медикаментозного і фізіотерапевтичного лікування. Відновившись фізично, пацієнт проходить фазу адаптації в терапевтичному співтоваристві. Далі він поступово набуває досвіду тверезого життя. Працюючи з психологами, реабілітант проходить переоцінку життєвих принципів і орієнтирів, вчиться нести відповідальність за власні вчинки. У форматі батьківських груп проходить відновлення адекватної внутрішньо-сімейної комунікації. Отримуючи підтримку рідних і фахівців центру, реабілітант готовий повертатися в суспільство. Навіть за стінами стаціонару він може в будь-який момент звернутися до своїх наставників за допомогою чи порадою. «Колишніх пацієнтів для нас не буває!», - стверджують фахівці «Volna+», тому готові всіляко сприяти своїм підопічним.

Заберем вас из аэропорта или вокзала

Безкоштовно заберемо з аеропорту або вокзалу

Улучшим состояние зависимого уже в первый день

Значно покращимо стан вже в перший день

Мы гарантируем анонимность и бережный уход

Гарантуємо анонімність та дбайливий догляд

Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 108 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі