Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Згорьована мати чекає вдома на зниклого декілька днів тому сина, який зв’язався з компанією наркоманів, чи доньку, залежну від наркотиків. Що переживає вона в цей момент можна тільки уявити! Материне серце крає зневіра та хвилювання. Її стан добре знайомий тисячам українських жінок, чия дитина потрапила в наркотичне багно, викараскатися з якого самотужки неможливо.

Дитина наркоман - треба звертатися до спеціалістівДаремними виявилися її сподівання на те, що все саме минеться, як і погрози, з допомогою яких вона сподівалася утримати свою вже дорослу дитину вдома. На жаль, обіцянки наркомана «зав’язати» майже завжди оманливі.

Можливо, раптово натрапивши в інтернеті на ці жахливі рядки, ви заспокоюєте себе думкою, що вас і ваших близьких це не стосується. Ця біда далеко, ходить десь там, хто на неї заслуговує. Бо ж наркоманами стають неосвічені, невиховані… словом ті, хто в своєму житті нічого не досягнув. Ой ні! Наркоманія вперто й затято входить в оселі багатьох українських родин. Від неї абсолютно ніхто не застрахований. Наркопристрасть отруює та забирає у свої задушливі обійми всіх, не нехтуючи освіченими, перспективними, талановитими й заможними.

Черговий стереотип?

В нашому суспільстві вже склалося стійке уявлення, що наркозалежність притаманна здебільшого східним і південним регіонам. Так, дійсно, офіційна статистика демонструє, що в Дніпровській, Одеській і Запорізькій областях наркоситуація впритул наблизилася до епідпорогу. Але лікування наркотичної залежності в Луцьку також необхідно сотням молодих людей у віці 20-35 років.

На думку експертів, ситуація на Волині надалі буде тільки ускладнюватися, адже ті родини, які стикнулися з цією проблемою, вирішують одразу звернутися за допомогою до фахівців вкрай рідко. Здебільшого вони діють за такою схемою: забороняють вживати наркотики, позбавляють підлітка кишенькових грошей, погрожують застосуванням фізичної сили, усіляких обмежень, вмовляють його кинути наркотики, звертаються до методів нетрадиційної медицини, церкви… І лише після цього безпорадні батьки шукають спеціалістів, які проводять лікування наркозалежності в Луцьку. Як показує практика, починати надзвичайно складну й тривалу боротьбу із наркозалежністю треба саме з останнього пункту. Але як дізнатися, що серед сотень пропозицій обране оголошення про лікування наркоманії в Луцьку виявиться насправді дієвим і кваліфікованим. Радимо звертати увагу на досвід роботи установи, яка спеціалізується на боротьбі із залежністю, інформацію про медперсонал і методи лікування, а також  відгуки колишніх пацієнтів.

Реабілітаційний центр «Волна»: 9 років успіху

Центр реабілітації наркозалежних «Волна» пропонує свої послуги людям, які залежать від наркотиків різних видів. Розроблений лікарями-наркологами, психологами, психоаналітиками та експертами з хімічної залежності анонімний реабілітаційний курс триває 6 місяців в стаціонарних умовах і складається з таких етапів:

  • подолання симптомів абстинентного синдрому, проведення детоксикації;
  • мотивації на одужання, колективної та індивідуальної роботи  з психологами;
  • отримання досвіду здорового способу життя, співпраці з рідними в сімейних групах;
  • адаптації в соціальному середовищі.

З нами ви повірите у власні сили та зможете чинити опір наркотичній залежності, протистояти якій самостійно неможливо.

4.5528455284553 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.55 (123 голосів)
 
 
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах                     Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю                    Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності                      Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі
                 Наші центри у 2 містах         Працюємо тривалий час     85% успіху у програмі         Випустили 1183  реабілітантів