Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

До недавнього часу слово «пахощі» не викликало будь-якого упередження або боязні. Сьогодні ж з цим словом асоціюється нескінченний асортимент курильних сумішей, що володіють потужним наркотичним ефектом. Що одержали назву «спайс», що в перекладі з англійської дослівно означає «трави», «прянощі», крім компонентів дійсно рослинного походження, вони також містять тетрагідроканнабінол, аналог марихуани. Останні дослідження підтвердили, що в сумішах присутній дурман і мухомор, які завдяки ентеогенів викликають «переворот свідомості». Цією властивістю здавна користувалися шамани, бажаючі полегшити «спілкування» з духами.

Клінічна картина Спайс-залежності

З кожним роком чисельність тих, кому необхідне лікування наркоманії, викликаної вживанням «спайсів», збільшується. Це пояснюється доступністю даного синтетичного наркотику і його псевдо нешкідливістю. Скільки зможе прожити Спайс залежний, відповісти однозначно складно. Все залежить від первинного стану його здоров'я, періодичності вживання наркотику і інших чинників. Однак випадки, коли «міцно» підсіли на «спайс» люди не проживали і декількох місяців, нерідкі.

Спайси - ефективне лікування наркоманії

У будь-якому випадку, якщо ви або близька вам людина зіткнувся з такою проблемою, необхідно оперативне та ефективне лікування наркоманії. «Спайси» здатні за короткий час викликати у своєї жертви:

 • збої серцевого ритму;
 • проблеми в роботі легенів;
 • печінкову і / або ниркову недостатність;
 • кисневе голодування мозку;
 • галюцинації, депресивно-маніакальні стани, які ведуть до спроб самогубства.

Серед ознак, що вказують на те, що, швидше за все, людина залежна від «спайсів» можна виділити:

 • почервоніння і пересихання слизової очей;
 • дратівливість і нервозність;
 • втрату апетиту і різке зниження ваги;
 • нечленороздільні мова;
 • загальмованість розумової діяльності;
 • порушення координації рухів.

Як і будь-який інший наркотик, курильна суміш викликає психологічну залежність (досить першого знайомства з нею) і фізичну залежність, яка часто відзначається після сьомого сеансу прийому «спайсу». У такому випадку лікування наркозалежних має бути поетапним, комплексним, складатися не тільки з процедури детоксикації, але і ряду заходів, спрямованих на надання психологічної допомоги хворому.

Скажи «спайсу» беззастережне «НІ!»

Анонімне лікування наркоманії, викликаної вживанням різного роду наркотиків, вже не перший рік проводять фахівці реабілітаційного центру «Волна». Його філії знаходяться в багатьох великих українських містах, і число тих, кому центр подарував надію на нове життя, обчислюється сотнями.

Мета реабілітаційного курсу, що пропонується в «Волні», полягає не тільки в очищенні і відновленні фізичного стану пацієнта, але і в наданні психосоціальної допомоги. Реабілітанти центру, усвідомивши свою проблему, зможуть змінити своє мислення і життєві цінності. Звичайно, подібні кардинальні зміни проходять під чуйним керівництвом експертів клініки, при співучасті рідних наркозалежного і інших реабілітантів.

З «Волною» ви зможете повірити в те, що життя без наркотиків можлива, адже воно як і раніше наповнене яскравими емоціями і соковитими фарбами.

4.3307692307692 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.33 (130 голосів)
 
 
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах                     Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю                    Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності                      Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі
                 Наші центри у 2 містах         Працюємо тривалий час     85% успіху у програмі         Випустили 1183  реабілітантів