Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Лірика ... З цим, на перший погляд, емоційно-нейтральним словом багато хто асоціює щось приємне і романтичне. Філологи додатково сприймають його як один з літературних родів. І тільки «посвячені» знають, що під цією назвою замасковано підступні ліки. На жаль, таких «обізнаних» у нашій країні налічується велика кількість, оскільки навіть пошукова система при введенні цього слова відразу видає його фармацевтичне значення.

Кому призначають «Лирику»?

«Лірика» ще один наркотик?«Лірика» - це назва сильнодіючого болезаспокійливого препарату американського виробництва. Він з'явився в Україні відносно недавно, але вже встиг спровокувати масу дискусій. Спочатку він був покликаний для того, щоб полегшити перебіг абстиненції - синдрому відміни, який часто супроводжується дикими болями. Ліки призначалися людям, залежним від наркотиків і продавалися в необмеженому доступі. Однак з часом вони стало використовуватися з іншою метою - отримання кайфу, тому вирішено було відпускати їх лімітованою кількістю за рецептом лікаря.

Вітчизняні аптеки, багато з яких вже давно перетворилися в пункт збуту наркотиків, а також недобросовісні лікарі-наркологи оперативно скористалися цією можливістю і стали продавати «Лирику» втридорога з-під поли. І поки новинна стрічка рясніє замітками про чергове викриття аптечної мережі, ефективне лікування наркоманії, викликаної залежністю від «Лірики», як і раніше залишається актуальною проблемою.

Особливості ліричного впливу

Даний препарат має масу суперечливих відгуків, як від самих наркоманів, так і від фахівців, які використовують його в процесі терапії. Інструкція до препарату свідчить, що він показаний для лікування невропатії при діабеті та епілепсії. Однак розслабляючи організм, знімаючи м'язовий тонус і нервову напругу, він, безумовно, може викликати на фоні лікування залежності від одного наркотику, ще більшу вторинну залежність.

Оскільки ліки мають сильно виражений болезаспокійливий ефект, логічно було б призначати його залежним від героїну, які в стані «ломки» насправді відчувають сильні болі в м'язах. Але тоді чи виправдане вживання «Лірики» при лікуванні наркозалежних від синтетичних наркотиків. Навряд чи. Чим тоді можна пояснити цей факт? Швидше за все, це чергова спроба заробити на людському горі. Так, купивши досить дорогий препарат, ми хочемо відчути позитивний ефект, а натомість отримуємо додаткові проблеми.

Антілірична боротьба

У реабілітаційному центрі «Волна» проводять комплексне та поетапне лікування наркоманії, викликаної вживанням будь-якого роду наркотиків на всіх етапах залежності. На відміну від багатьох спецустанов, тут не обмежуються виключно медикаментозним підходом, коли залежність від наркотика лікується іншим сумнівним психотропним препаратом.

Запропонований в центрі курс 6-місячної реабілітації починається з процедури детоксикації і супроводжується психосоціальною підтримкою, яку надає згуртована команда психологів, соцпрацівників і психотерапевтів. Акцент на психологічний супровід у контексті анонімного лікування наркоманії дуже важливий. Наркоману важливо не тільки пережити складний період «ломки», а й навчитися жити в реальності без наркотику, усвідомивши його згубний вплив. Тільки перебудувавши своє світосприйняття і виробивши нові життєві пріоритети, людина зможе назавжди попрощатися з наркотиком.

4.8048780487805 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.80 (123 голосів)
 
 
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах                     Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю                    Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності                      Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі
                 Наші центри у 2 містах         Працюємо тривалий час     85% успіху у програмі         Випустили 1183  реабілітантів