Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

«Трамадол» - один з найбільш затребуваних наркотиків зі своєю історією і численною армією шанувальників. Він також відомий під іншими синонімічними назвами, такими, як: «Плазадол», «Протрадон», «Трамал», «Трамундін ретард», «Трамолін». Будучи сильнодіючим анальгетиком, він внесений до списку заборонених наркоречовин Білорусії і України, а в Російській Федерації його продаж строго регламентується. Тому подібне різноманіття назв одного і того ж препарату викликано бажанням виробника завуалювати його наркотичні властивості до того моменту, поки він не буде офіційно заборонений. Аналогічна ситуація склалася і з курильними сумішами, які називали «Спайс», які змінюють не назву, а інгредієнти.

Історичний екскурс

ТрамадолПоява «Трамадолу» в далекому 1962 році пов'язують з ім'ям працівника німецької фармкомпанії («Грюненталь») Курта Фліка. За півстоліття він став одним з найбільш виписуваних в світі анальгетиків. Його дія випробували на собі близько 70 мільйонів пацієнтів.

Сьогодні винахід вченого оцінюється двояко. З одного боку, «Трамадол» полегшує сильні больові відчуття, застосовується при лікуванні абстинентного синдрому. З іншої ж позиції, синтезувавши трамадолову молекулу, пан Флік, сам того не знаючи, заклав основи глобального виробництва опіоїдних анальгетиків-наркотиків.

Сучасні фірми заробляють на цьому препараті багатомільйонні капітали. Наприклад, за підрахунками експертів, «Грюненталь» заробляє на ньому по 5 мільйонів доларів за 1 хвилину! Сумарні продажі 17 інших подібних компаній обчислюються 25 мільйонами доз в хвилину. При цьому тільки 70% з цієї кількості ліки йде на потреби медицини, інші 30% незаконно розкуповуються наркоманами.

Епідемія «Трамадолу»

Фахівці, які проводять лікування наркотичної залежності в Харкові, стверджують, що це найнебезпечніший наркотик, здатний викликати залежність вже після першого прийому. За офіційною статистикою, з 1960-х років від трамадолової передозування померло близько 370 мільйонів людей. Тільки вдумайтеся: кожен 4 секунди на нашій Землі цей підступний наркотик забирає чиєсь життя. В України третина всіх наркозалежних «сидить на трамі». Також він відомий своєю високою смертністю - тільки 25% наркоманів вмирають своєю смертю, інші ж 75% гинуть в результаті його деструктивного впливу.

Лікування наркоманії в Харкові: боротьба з «Трамадолом»

Зовсім від цього препарату люди живуть максимум 3-4 роки. При його раптовій відміні настає «ломка», яка може тривати близько місяця. Її перебіг без нагляду лікаря-нарколога загрожує летальним результатом. «Жартувати» з таким станом ні в якому разі не можна - необхідна оперативна професійна допомога.

Комплексне лікування наркозалежності в Харкові пропонує реабілітаційний центр «Волна». Його співробітники можуть почати лікування відразу ж після звернення за допомогою, а в разі необхідності приїдуть додому до наркозалежного і проведуть комплекс екстрених заходів, щоб поліпшити його станом.

Лікування в стаціонарі почнеться з обов'язковою детоксикації та ряду оздоровчо-відновлювальних процедур. Після реабілітанту буде надана компетентна соціально-психологічна підтримка.

Протистояти поодинці «Трамадолу» без співучасті досвідчених фахівців неможливо, тому не витрачайте дорогоцінний час і здоров'я - звертайтеся в центр «Волна».

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 108 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі