Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Сучасна наркоіндустрія продовжує радувати своїх шанувальників усе новими інноваціями. Тим фактом, що наркотик можна приготувати своїми руками з кодеінових препаратів, куплених без рецепта в найближчій аптеці, ви навряд чи кого здивуєте. Сьогодні, щоб отримати кайф, не потрібно навіть виходити з дому - достатньо замовити на одному з інтернет-сайтів курильну суміш в упаковці з зображеним всевидячим оком. Вже через пару годин вам додому, під виглядом нешкідливою трав'яний композиції для куріння, доставлять один з різновидів спайсів (Diamond, Silver, Gold, Sence).

Спайс (від англ. Spice - «приправа») - курильні суміші, які за складом і впливу на організм можна по праву вважати аналогами марихуани, користуються в молодіжному середовищі колосальною популярністю. І хоча виробники позиціонують Spice як абсолютно нешкідливі релаксанти рослинного походження, дослідження, проведені в Німеччині в 2008 році, довели, що їх наркотичну дію викликано наявністю синтетичних канабіноїдів JWH-018.

Лікування залежності від спайсаСпайс - підступний наркотик

Піком розвитку спайсовой наркоманії стали 2004-2006 рр. У багатьох країнах Європи вже в 2009 році цей наркотик заборонили. Україна внесла спайс в список наркотичних препаратів в травні 2010 року, однак на розвиток цього сегмента наркоринку це ніяк не позначилося. Вся справа в тому, що хімічний склад наркотика постійно варіюється і заборонити всі можливі його варіації практично неможливо. У процесі проведення експертизи деякі речовини випаровуються, і доводиться мати справу зі звичайною травою. А в цей час в продаж надходить вже видозмінена версія спайса.

Довгий час спайси продавалися у відкритому доступі (спеціалізованих магазинах, супермаркетах), активно рекламувалися і навіть пропагувалися, тому в суспільстві склався певний стереотип про їх нешкідливості і легальності. Так, людина, що систематично вживає Spice, заперечує необхідність проведення лікування залежності від спайса, вважаючи, що таким чином він все лише розслабляється. В результаті стан його здоров'я різко погіршується, а психіка руйнується на очах. Вчені красномовно стверджують, що курити звичайні поліетиленові пакети не так шкідливо, як захоплюватися цими «нешкідливими» пахощами.

Так з чого ж все-таки складається спайс?

Якщо вірити виробникові, курильна суміш Spice складається виключно з рослинних компонентів (блакитного лотоса, гавайської троянди, шавлії провісників і ін.), Що володіють розслаблюючим і тонізуючим ефектом. Насправді для досягнення психоактивної дії розробники наносять на трав'яну суміш спеціальні наркотичні речовини - синтетичні аналоги конопель. Така формула суттєво ускладнює процедуру дослідження курильної суміші, щоб внести її в список заборонених наркотичних речовин. А вітамін Е який використовується нарко-умільцями для баласту, ускладнює безпосередньо сам процес виявлення наркотиків. Детально вивчити склад курильних міксів дозволяє тільки докладний спектральний аналіз.

Ознаки Спайс-залежності

Безумовно, якщо ви помітили у свого знайомого або родича в урні характерні пакетики квадратної форми, це привід насторожитися і викликати його на відверту розмову. Особливу групу ризику становлять підлітки, в суспільстві яких спайс дуже затребуваний. Якщо ви бачите, що дитина стала агресивною, його настрій, ніби гойдалки, різко змінюється, а потреба в кишенькових грошах раптом зросла, не зволікайте - звертайтеся за допомогою до фахівців, щоб вони могли виявити наявність залежності і призначити курс лікування від спайса. Всі ці ознаки можуть говорити про те, що підліток захопився наркотиками.

В цілому ж, ознаки Спайс-залежності схожі з вживанням інших наркотиків:

  1. Слухові та / або візуальні галюцинації. Під кайфом людина бачить різні образи, йому чуються неіснуючі звуки.
  2. Порушення мислення, свідомості. Залежна людина може по кілька разів несвідомо повторювати одні й ті ж дії (ходити колами), його мова стає невиразною, а висловлювання - алогічними. Він перестає відчувати своє тіло і не може адекватно сприймати навколишній світ.
  3. Провали пам'яті. Коли наркотичне сп'яніння проходить, людина не в змозі пригадати, що з ним відбувалося.
  4. Візуальні зміни (почервонілі очі, розширені зіниці, часто пересихають губи, втрата апетиту, яка різко змінюється патологічним почуттям голоду або спраги).

Що відбувається зі «спайсоманами»?

Як і конопля, спайс не викликає миттєвої психічної залежності. Вона формується поступово, цілком підпорядковуючи собі людину. Однак токсичний вплив цього наркотику позначається практично на всіх органах і системах. Особливо страждає серцево-судинна система, легені і печінка. Поступово руйнуються і відмирають клітини головного мозку, спостерігається дисфункція нервової системи. Також фахівці фіксують порушення гормонального фону. У жінок це проявляється збоями менструального циклу, нездатністю зачати і виносити дитину. У чоловіків найчастіше діагностують статеву дисфункцію.

При фізичній залежності від спайсів синдром відміни проявляється за класичним сценарієм - ломота в кістках, ознобом, найсильнішими головними болями. Випадки передозування і самогубства в стані наркотичного сп'яніння, коли людина переживає безпричинні панічні атаки, також нерідкі.

Як проводити лікування залежності від спайса?

В результаті систематичного вживання спайсів формується стійка залежність на рівні психіки і фізіології. Виходячи з цього, лікування від спайса має бути комплексним і тривалим. Оскільки цей вид наркотику через свою токсичність викликає збої в роботі органів і поступово отруює весь організм, починати терапію необхідно з детоксикаційних заходів. Стійку ремісію і шанс на повне одужання може дати тільки системна реабілітація, що поєднує медикаментозне лікування, психологічну допомогу і соціальну адаптацію.

Компетентний і поетапний підхід у боротьбі зі спайсовой залежністю пропагують фахівці реабілітаційного центру «Волна». Переконатися в його ефективності нескладно, досить звернутися до них по допомогу!

4.9338842975207 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.93 (121 голосів)
 
 
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах                     Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю                    Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності                      Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі
                 Наші центри у 2 містах         Працюємо тривалий час     85% успіху у програмі         Випустили 1183  реабілітантів