Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Багато дотримуються помилкової думки, що марихуана не спроможна викликати звикання. Її варто побоюватися лише тому, що вона відкриває брами іншій захопленості - сильнішими наркотиками. Однак недавні закордонні дослідження довели, що властивості препаратів на основі конопель можуть не відразу, а відстрочено (через 1-2 роки) провокувати виникнення сильної фізико-психологічної залежності, яка, в підсумку, закінчиться необхідністю проводити повноцінне лікування від травки (марихуани).

Телефонуйте цілодобово +380 99 739 69 74

Запишіться на безкоштовну консультацію!
Ми зможемо вирішити Ваші проблеми Анонімно
Сертифіковані спеціалісти.
Ліцензія МОЗ України №45 від 10.01.2018

Невеликий екскурс в минуле

Лікування від куріння травкиПерші згадки про чудодійні лікувальні властивості конопель зустрічаються ще в древніх індійських і китайських манускриптах. Наукові праці про Канабіноїди з'явилися на початку XIX століття (роботи A. Brigham, J. Hay, W. Shanghnessy та ін.). Згодом стало ясно, що конопля становить небезпеку для здоров'я людини, тому її використання з терапевтичною метою різко припинилося.

Почалася нова ера захоплення коноплею-наркотиком, яка то ненадовго вщухала, то спалахувала з новою силою. Наприклад, в США 70-х рр. ХХ століття відзначалася справжня маріхуаноепідемія, що породила окрему філософію та співтовариство своїх шанувальників - рух хіпі. Сьогодні куріння «травки» (так в народі прийнято називати марихуану) дуже популярно серед молодих людей, а в деяких країнах є цілком легальним явищем. Вченими виділено 60 канабіноїдних різновидів, найнебезпечнішою з яких вважається дельта-9-тетрагідроканнабінол, який містить марихуана.

Варіації конопель

Наркотичний потенціал конопель забезпечують психоактивні канабіноїди, що входять в її складі. Їх концентрація залежить від місця зростання, віку рослини та умов, при яких збирався та зберігався урожай. А оскільки ці речовини нерівномірно розподілені в самій коноплі, з різних її частин можна приготувати різні за наркотичним впливом речовини. Так, наприклад, з конопляного листя та стебел виготовляють марихуану (від португальського «травичка», «сіно»). З квітучих верхівок коноплі збирають гашиш, більше відомий на наркоманському сленгу як «дурь», «план». І, нарешті, концентровані канабіноїди містяться в гашишній олії, що отримується з смоли конопель. Так чи інакше, все закінчиться тим, що людині потрібно буде допомогти курс лікування від гашишу або будь-який інший варіації конопель.

Кращий наркотичний ефект досягається під час куріння конопель. При цьому складно регламентувати дозу, так як її потрібно підбирати індивідуально. Любителі травки стверджують, що під час першого з нею знайомства важливо зрозуміти, які почуття ви хочете випробувати. Деякі новачки розчаровуються, відчуваючи під час куріння сухість у роті, першіння та гіркоту. Однак з часом ситуація кардинально змінюється, та людина вже не уявляє емоційного розслаблення без марихуани.

Як зрозуміти, що чоловік захоплюється «косячками»?

Дія марихуани може проявлятися по-різному. Як правило, після куріння (протягом 10 хвилин) канабіноїди оперативно вбираються через носову та ротову слизову. Наркотичний ефект варіюється від 2 до 4 годин. Він залежить від спожитої дози, віку та стану здоров'я того, хто курить.

Серед класичних ознак такого захоплення травичкою можна виділити наступні:

  • артеріальний тиск різко підскакує;
  • пульс частішає, а судини розширюються;
  • людина ніби мліє, відчуваючи легку ейфорію;
  • підвищується апетит;
  • агресивність зникає, людина надмірно весела, доброзичлива, хоче бути для всіх милою та доброю.

Якщо ж доза наркотику була перевищена або змішана з алкоголем, у курящого може спостерігатися агресія, він швидко втрачає самовладання, стає емоційно нестійким. Такий стан може спровокувати панічні атаки.

Про те, що людина систематично курить марихуану, вам підкажуть фізіологічні прояви: загальмована мова, погляд в нікуди, неможливість сфокусуватися на конкретний предмет, а також наявність множинних зморшок на обличчі і «мішечків» на вилицях. На фоні цього розвиваються і психічні відхилення. Розумові здібності марихуани-залежного деградують, нерідко спостерігаються психози і втрата життєвої мотивації, коли він не цікавиться тим, що відбувається навколо.

Етапи розвитку залежності від марихуани

Виходячи з пролонгованої дії травки, вчені виділили кілька періодів формування наркозалежності, викликаної систематичним курінням марихуани.

I етап триває до 5 років. Згодом людині недостатньо прийнятої дози для отримання бажаного рівня розслабленості. Так формується психологічна залежність.

II етап варіюється від 5 до 10 років. Ефекту від куріння травки вистачає тільки на кілька годин. Без неї людина не весела, апатична і дратівлива, оскільки вже відчуває фізичну залежність.

III Етап. Наркозалежний абстрагується від усього того, що відбувається і вважає за краще курити на самоті. Тільки «косяк» ненадовго повертає його до реальності. Як правило, далі наркоман знайомиться з іншими наркотиками.

Коли ж необхідно лікування від куріння травки (марихуани)?

Як би це парадоксально не звучить, але марихуана, з якої людство знайоме близько 50 століть, ще до кінця не вивчена, тому говорити про повний перелік тих побічних явищ, які вона може викликати в роботі органів і систем, поки не доводиться. Ясно одне, навіть такий «легкий» (на перший погляд) наркотик, як травичка, несе шкоди фізичному та психічному стану курящого.

Серед найнебезпечніших наслідків такого нарко-потягу можна виділити:

  • порушення в роботі серцево-судинної системи (гіпотонія, ризик виникнення серцевого нападу);
  • інтоксикація органів дихання (бронхіт, астматичний синдром, онкологічні новоутворення);
  • дисфункція нервової системи (тремор, судоми, безсоння);
  • неполадки з репродуктивною функцією (у жінок порушується гормональний фон і менструальний цикл, у чоловіків
  • погіршується активність сперматозоїдів,).

Як бачимо, марихуана не така вже й невинна травичка, якою її багато хто вважає. Вона вражає своєю підступністю і завуальованим впливом на свою жертву. Реабілітаційний центр «Волна» пропонує лікування від куріння травки (марихуани) за такою схемою: детоксикація організму → медикаментозна терапія → психологічна реабілітація → реінтеграція реабілітанта в соціум.

4.5037593984962 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.50 (133 голосів)
 
 
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах                     Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю                    Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності                      Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі
                 Наші центри у 2 містах         Працюємо тривалий час     85% успіху у програмі         Випустили 1183  реабілітантів