Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Такі популярні сьогодні в молодіжному середовищі психостимулятори, як амфетаміни (декседрин, бензедрин, метедрін, екстазі та ін.), Вперше були синтезовані на початку ХХ століття. Спочатку вони використовувалися для лікування депресивних станів і нежиті. За часів Першої та Другої світової війни їх стали активно пропонувати солдатам, щоб підняти їх настрій і бойовий дух. З того часу за амфетамінами закріпилася феноменальна здатність знімати втому і надавати людині бадьорість і впевненість у власних силах.

Телефонуйте цілодобово +380 99 739 69 74

Запишіться на безкоштовну консультацію!
Ми зможемо вирішити Ваші проблеми Анонімно
Сертифіковані спеціалісти.
Ліцензія МОЗ України №45 від 10.01.2018

Амфетаміни: механізм впливу на організм

При прийомі амфетамінів підвищується витривалість і працездатність, з'являється почуття ейфорії і гарний настрій. Людині здається, що вона готова перевернути гори, її можливості безмежні. Особливий ефект приносить внутрішньовенне вживання амфетамінів. Наприклад, укол метедріну багато хто порівнює з електрошоком - настільки всі відчуття загострюються.

Однак цей «рожевий» період триває не довго. Згодом розвивається толерантність до наркотику і організм вимагає збільшення дози в десятки, а то і сотні разів. В результаті дають про себе знати психічні порушення - наркомана переслідують маячні ідеї, галюцинації і панічні атаки. Особистість системних наркоманів піддається шизофренічного психозу. У ін'єкційних амфетамінових наркоманів проявляється некроз судин. Так розвивається потужна фізична і психологічна залежність. У разі різкої відміни з новою силою дають про себе знати ті депресивно-пригнічені стани, від яких людина хотіла позбутися, приймаючи амфетамін.

Яку небезпеку приховують у собі амфетаміни?

Будучи сильнодіючими синтетичними наркотиками, амфетаміни так впливають на роботу органів і систем, що найчастіше повернути їх первісний стан неможливо. Зокрема, мова йде про такі життєво важливі системи:

  • Мозок. Погіршується зір, слух, пам'ять, концентрація уваги.
  • Центральна нервова система. Людина стає дратівливою, її мучить безсоння, кошмари і необгрунтовані страхи.
  • Шлунково-кишковий тракт. На тлі втрати апетиту розвивається виразкова хвороба, гастрит, рак шлунка.
  • Серцево-судинна система. З'являється аритмія, тахікардія, які в разі передозування можуть призвести до летального результату.

Окремо варто сказати про органи дихання. У разі вживання амфетамінів назально або шляхом викурювання носова і ротова слизова пересихає, порушується їх нормальний фізіологічний стан, дихання стає переривчастим і важким. Такі зміни можуть призвести до появи Лікування амфетамінової нежиті нежиті у амфетамінових наркоманів, а в гірших випадках і онкоутворення в носоглотці або легких.

Як позбутися від нежиті?

І хоча хронічний риніт в порівнянні з іншими побічними явищами, що з'являються при прийомі амфетамінів, багатьом здасться нісенітницею, насправді його ігнорування небезпечно ускладненнями (гайморитом, синуситом), тому його обов'язково необхідно лікувати.

Безумовно, які б інноваційні підходи до лікування амфетамінового нежитю не застосовувалися (хірургічне втручання, зволоження слизової, застосування антигістамінних препаратів та інше), поки людина не перестане вживати наркотики, позбутися від нього не вийде. Тому до вирішення цієї проблеми фахівці реабілітаційного центру «Волна» пропонують підходити комплексно. Для цього вони розробили комплекс способів, спрямованих на корекцію даного стану. Звісно їх вибір залежить від різновиду вживаного наркотику і нарко-стажу пацієнта. Тільки після їх виявлення підбирається тактика лікування, яка допоможе зняти набряк слизової носа і прибрати утруднене дихання.

Спочатку реабілітанту, який відмовився від прийому амфетамінів, допомагають подолати абстинентний синдром, який проявляється через виснажливу біль в м'язах, неконтрольований тремор кінцівок, скачки артеріального тиску і суїцидальні ідеї. Для цього людині індивідуально підбирають систему детоксикації і тільки після цього в умовах стаціонару проводять комплекс відновно-очисних заходів. Вони реалізуються виключно під наглядом лікаря-нарколога, так як організм наркозалежного може по-різному реагувати на подібного роду маніпуляції. У разі хронічного наркоспоживання, коли пацієнт переживає тривалу депресію, прийти до звичного стану йому допомагає тривала психологічна реабілітація. Тільки коли реабілітант усвідомлює, що він знаходиться в безпечній і приємній атмосфері, йому нічого не загрожує, він готовий перейти до заключного етапу терапії - соціалізації. Її результатом стає повернення людини в суспільство і формування стійкого небажання знову повертатися до нарко-потягу.

4.5653846153846 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.57 (130 голосів)
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 108 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі