Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

З проблемою наркоманії, яка в багатьох країнах набула масштабів національної епідемії, сьогодні безуспішно борються багато країн. Сучасна наркологія оперує безліччю різнопланових інноваційних методик і підходів, проте далеко не всі з них є насправді ефективними. Гідні результати демонструє метод кодування, за допомогою якого можна купірувати прояви фізичної та психологічної залежності від наркотичних речовин.

З історії питання ...

Апологетом кодування - методу оперативного психотерапевтичного лікування людей, залежних від наркотиків, алкоголю і нікотину, по праву можна назвати Довженко А.Р. Ставши відомим за часів СРСР, цей талановитий лікар-нарколог клінічно довів результативність авторської методики «Емоційно-стресова терапія» (більше 90% випадків успішного позбавлення від залежності). В результаті він створив в Феодосії школу учнів-однодумців, з якими встиг поділитися таїнством цього складного процесу. І хоча учнів було тільки близько 150, сьогодні в інтернеті можна знайти масу оголошень «Кодування від .... за методом Довженка ». Звісно, такий популізм і відвертий непрофесіоналізм чудо-фахівців привели до того, що сьогодні до кодування відносяться двояко.

Кодування наркоманів (медикаментозна та / або психіатрична її різновиди), використовується сучасними наркологічні центрами - яким, безперечно, є реабілітаційний центр «Волна» - як один з можливих елементів комплексної реабілітації.

Як все відбувається?

Методи кодуванняПроцедура кодування наркоманів часто відбувається в умовах стаціонару. Перед тим як до неї приступити, хворого оглядає лікар-нарколог, терапевт і психіатр. Важливо точно визначити різновид вживаного наркотику, тривалість наркоспоживання, можливі алергічні реакції і загальний стан людини. Варто зазначити, що попри бажання самого наркомана кодування стане не тільки марним, але і небезпечним для життя. Вся справа в тому, що подібні маніпуляції проводяться із застосуванням кодувальних медпрепаратів. Перебуваючи в організмі людини, вони не приносять будь-якої шкоди, але як тільки він «зривається», вони активізуються і викликають гостре протікання «ломки».

Сьогодні особливо популярний спосіб психофармакологічного кодування, при якому на наркозалежного впливають психічно і біохімічно, використовуючи препарати, які усувають приємні відчуття при прийомі наркотиків або блокують можливість їх подальшого вживання.

Отже, кодування ліквідує наркотичний кайф. Якщо після його проведення людина повертається до наркоспоживання, введені препарати починають гальмувати обмінні процеси, в результаті чого настає наркотична інтоксикація з властивою її болючою симптоматикою.

Типологія кодування

  • Медикаментозне

Для проведення такого кодування необхідні спеціальні фармакологічні препарати. Їх форма випуску (капсула, розчин, гель, таблетки) підбираються для кожного пацієнта індивідуально. Найчастіше їх використовують в форматі комплексного лікування, проте в деяких випадках може знадобитися застосування імплантів - капсул пролонгованої дії (від 3 до 12 місяців), які вводяться підшкірно в районі лопаток. Також може бути рекомендовано застосування блокуючих ліків шляхом їх щоденного внутрішньовенного введення.

  • Фізіотерапевтичне

Через спеціальні імпульси в процесі кодування відбувається вплив на спеціальні відділи головного мозку. Сюди відносяться як нейтральні методики з використанням електромагнітного поля, так і радикальні методи (електросудорожна, електрошокові терапія, лазерна чистка організму, лікування газом ксенон і ін.).

  • Психотерапевтичне

Таке кодування реалізується завдяки гіпнозу. Воно більш щадне для організму, проте ефективність в кожному окремому випадку може відрізнятися, адже багато людей не реагують на принцип навіювання і навпаки.

Більшість описаних методів кодування можуть запропонувати в реабілітаційному центрі «Волна». Для цього тут створені всі умови: наявність інноваційного обладнання і компетентних експертів з хімічної залежності. Однак не варто сприймати кодування як єдино можливий варіант лікування наркоманії. Його варто підбирати суто індивідуально і реалізовувати в комплексі з іншими заходами, спрямованим на відновлення фізичного, психічного здоров'я та формування стійкого бажання кинути наркотики. Запам'ятайте, лікування наркоманії кодуванням тільки поєднане з антирецедивною терапією, яка базується на методах соціально-психологічної реабілітації, може дати вам реальні шанси на одужання. Отримати консультацію фахівців з будь-якого питання ви можете в будь-який час в телефонному, он-лайн режимі або при очній зустрічі в одній із філій нашого центру.

 

4.5534351145038 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.55 (131 голосів)
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 108 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі