Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Алкогольна залежність - це серйозне захворювання, яке збільшує товарообіг виробникам спиртних напоїв і приносить горе сім'ї алкоголіка. Чи існують методи лікування алкоголізму?

Терапію пропонує як офіційна медицина, так і народна. Засоби останньої можна успішно застосовувати в домашніх умовах і деякі з них мають високу ефективність.

Як можна кинути пити, використовуючи методики народної медицини?

Як кинути питиУ людини, що потрапила в залежність, є всі шанси виплутатися з цієї ситуації, якщо у нього є бажання і прагнення. Якщо ж він не думає лікуватися, то близькі і рідні не здатні якось на це вплинути. Лікування алкоголізму в Тернополі або інших містах проти волі пацієнта заборонено.

В основі лікування алкоголізму народними методиками лежать 2 принципи:

  1. Вплив на розум хворого. Подібний метод приведе до того, що навіть вид спиртного буде викликати у людини негативні прояви: блювотні позиви, нудоту, неприязне відчуття.
  2. Спроби позбавити хворого від залежності, якщо він не згоден на це.

Рідні нерідко вдаються до хитрощів, підмішуючи в напій рідини, що провокують блювоту. Говорити про це алкоголіку необов'язково і деякі з них забезпечують хороший результат.

Серед популярних дієвих засобів можна відзначити наступні:

  • Спиртова настоянка кореня любистку. Кілька ложок кореня заливають склянкою горілки, додають пару лаврових листочків і відправляють на 7 днів в темне місце. Потім її можна запропонувати випити хворому.
  • Відвар з кореня копитень. Прекрасний засіб, що допомагає людині, яка страждає на алкоголізм, кинути пити. Сировину необхідно потовкти, залити склянкою води і прокип'ятити протягом чверті години. Потім рідину можна додати в алкоголь, який вживає хворий.
  • Клопи-вонючки - досить оригінальний і малоприємний метод відвернути алкоголіка від спиртного. Комах відловлюють, поміщають в ємність з горілкою і дають настоятися. Випивши подібний «засіб», не знаючи про його додаткові інгредієнти, людина ще довго не зможе прикладатися до пляшки.

Інша методика - надання допомоги хворому справитися з його проблемою, коли він сам усвідомлює необхідність терапії. Йому необхідна підтримка, довіра, розуміння. Можна запропонувати пити трав'яні відвари з чебрецю, кнікус, чемериці, звіробою.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 108 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі