Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Лікування від наркотиків за методом Маршака є заміною ейфорійного стану від вживання наркотичних речовин задоволенням іншого роду, з використанням техніки йоги-кундаліні, дихальної гімнастики. Пацієнтів навчають моделювати і викликати стан наркотичного сп'яніння, відчувати себе щасливими без застосування хімічних допінгів.

Етапи програми

Лікування наркоманії за методикою Маршака починається з проведення детоксикації, очищення організму хворого, усунення стану ломки. На наступному етапі для пацієнтів розробляється комплексний реабілітаційний курс. Крім духовних практик, методів кундаліні йоги система Маршака включає в себе наступні способи боротьби з наркотичною залежністю:

  1. Метаболічна терапія.
  2. Індивідуальна і колективна психотерапія.
  3. Заняття по програмі «12 кроків» в групах взаємодопомоги.
  4. Масажі.

У програму терапевтичного курсу можуть входити також дієтотерапія, опромінення крові лазерним впливом, проведення струмових імпульсів через мозкові клітини пацієнта, медикаментозні засоби, дія яких спрямована на відновлення зруйнованих наркотиком клітинних структур організму.

Такий комплексний підхід практикує і наркологічна клініка «Волна». Методика Якова Маршака застосовується в якості допоміжного способу, що доповнює повний терапевтичний курс. На завершальному етапі лікування проводиться соціальна реабілітація, відновлення комунікативних здібностей, трудових навичок наркозалежного, формування принципово нової поведінкової моделі, роботи з мотиваціями.

Про ефективність методу

Лікування наркотичної залежності таким методом вважається досить ефективним. До переваг методики відносять формування нового світогляду у залежного пацієнта, адже з найперших днів лікування його вчать, допомагають відкривати для себе нові, альтернативні джерела отримання задоволення, відчуття радості і ейфорії, без вживання наркотичних допінгів.

Лікування наркоманії по Маршаку

Однак фахівці підкреслюють, що методика Маршака дає позитивні, стабільні результати, лише виступаючи як допоміжний елемент. Заняття кундаліні-йогою, дихальною гімнастикою необхідно комбінувати з медикаментозною терапією, апаратними процедурами, дієтами, психологічними тренінгами.

Сьогодні можна знайти інформацію про те, що центр Маршака, який спеціалізується на лікуванні алкогольної та наркотичної залежності, створювали як псевдоіндуїстську секту, проте, підтверджень цьому немає. Слід зазначити, що автор Яків Маршак не тільки вчитель йоги, а й вчений - біохімік.

Особливість методики лікування наркоманії полягає в відсутності явно вираженої боротьби із залежністю. На думку фахівця, насильницьке, примусове лікування ніколи не дасть доброго, тривалого ефекту. Замість цього, вживання наркотику замінюється спеціальними медитативними практиками, що дозволяють досягти чудових терапевтичних результатів, які сприяють духовному зростанню і розвитку пацієнта.

Хоча деякі фахівці побоюються, що активне застосування медіативних практик, йогівських технік може негативно вплинути на психічний стан психологічно нестабільної наркозалежної людини, спровокувати небажані наслідки. Подібна інформація підтвердження не має, однак, метод Маршака не рекомендується використовувати для лікування людей, які мають психічні розлади, що протікають у важкій формі, що знаходяться в неадекватному стані. Саме тому першим етапом терапії являється детоксикація, усунення проявів абстинентного синдрому.

Згідно зі статистичними даними, ефективність методики Маршака, особливо в поєднанні з іншими способами лікування становить понад 70%. Реабілітаційний центр «Волна» пропонує комплексне лікування наркозалежності, включаючи методику Маршака. Такий підхід до боротьби з наркоманією, індивідуальний підбір терапевтичних методів дозволяє домагатися позитивних, стабільних результатів!

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (2 голосів)
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 169 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі