Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Пройти кодування від алкоголізму в Дніпрі медикаментозними, лазерними, психологічними методами доступно і абсолютно анонімно тепер можна, просто звернувшись до філії реабілітаційного центру «Волна». В даному спеціалізованому закладі працює команда досвідчених професіоналів, яка в найкоротші терміни поверне вас до здорового, насиченого, тверезого життя.

Лікування алкоголізму методом кодування - основні методи

Кодування від алкоголю може здійснюватися кількома способами.

Перший метод медикаментозний - це препарати від алкоголізму, що формують огиду до спиртних напоїв. Психологічне кодування - впровадження в свідомість пацієнта певних установок, що відбивають тягу до алкоголю або навіть викликають страх перед ним.

Останнім часом великою популярністю користується лазерне кодування, при якому шляхом впливу лазерного випромінювання на певні мозкові центри відбивається бажання приймати алкоголь і пропадає задоволення від його вживання.

Більшість методик надають хороший терапевтичний ефект, однак для досягнення позитивних результатів потрібно стриманість і дотримання тверезості протягом 2-3 тижнів. Тому фахівці клініки спочатку проводять детоксикацію, спрямовану на повноцінне очищення організму і купірування хімічної залежності.

Кодування - є проміжним етапом лікування, що передує подальшої психологічної реабілітації.

Кодування від алкоголізму в Дніпрі

Як проходить процедура?

Кодування при лікуванні алкогольної залежності може здійснюватися як на дому, так і в умовах клініки. Більшість пацієнтів вважають за краще виклик нарколога на дім. Для досягнення бажаного ефекту потрібно від одного до декількох сеансів, залежно від обраного методу кодування.

Не важливо, де проводиться кодування, пацієнт може бути впевнений в доброзичливому, поважному ставленні, дотриманні політики конфіденційності та високому рівні сервісу медичних послуг.

Співпраця починається з попередньої консультації, здачі аналізів, бесіди з психологом і вивчення результатів зібраного анамнезу. Залежно від отриманих результатів фахівець підбирає для пацієнта кращі препарати від алкоголізму, оптимальний метод кодування і необхідну кількість процедур.

Що потрібно для позитивного результату

Кодування при алкогольній залежності хоч і дозволяє домогтися позитивного результату, але це лише ремісія, яка не виключає можливого рецидиву. В першу чергу, важливий настрій пацієнта. Якщо людина усвідомлює свою проблему, готується до процедури кодування, виконує лікарські приписи, то ефективність методики буде значно вище, ніж проведення кодування без відома хворого або через силу.

Після кодування досягнуті позитивні результати важливо закріпити методами психологічної реабілітації, сеансами сімейної психотерапії, заняттями в групах взаємодопомоги. Тільки психотерапія, дозволить виявити і повністю викорінити фактори, що провокують розвиток у людини алкогольної залежності.

Кодування підходить не кожному хворому. Тому перед застосуванням методики потрібно пройти медичне обстеження і проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем.

Результати кодування

Крім купірування фізіологічної тяги до вживання спиртних напоїв і досягнення стану ремісії кодування допомагає домогтися наступних терапевтичних результатів:

  1. Покращення настрою і стабілізація психоемоційного стану.
  2. Підвищення енергетичного потенціалу, приплив бадьорості і сил.
  3. Поліпшення апетиту і якості сну.
  4. Сприятливий вплив на відновлення пам'яті, здатність до концентрації уваги.
  5. Усунення наслідків стресових факторів, депресій, фобій і внутрішніх комплексів.
  6. Нормалізація метаболізму і процесів обмінного характеру.
  7. Зниження показників нервовій збудливості.

Реабілітаційний центр «Волна» допоможе вам підібрати оптимальний спосіб кодування і назавжди позбутися від алкогольної залежності.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 108 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі