Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Куріння коноплі шкідливе для здоров'я в будь-якому віці, але особливу небезпечність маріхуана представляє для молодих любителів «трави». Вчені виявили, що продукти її горіння значно підвищують ризик розвитку ішемічного інсульту.

Куріння марихуаниРаніше вчених в першу чергу цікавило згубний вплив марихуани на психічне здоров'я, але останні наукові дослідження вся частіше виявляють у любителів коноплі органічні порушення в різних тканинах організму - насамперед в головному мозку.

Відомо, що регулярне куріння коноплі в підлітковому віці пов'язане з погіршенням інтелектуальних здібностей і підвищеним ризиком розвитку психічних розладів, включаючи шизофренію.

А французькі вчені вперше виявили, що продукти горіння коноплі можуть підвищувати ризик розвитку інсульту навіть у молодих людей.

Співробітники клініки при університеті міста Страсбург (University Hospital of Strasbourg in France) спостерігали 334 хворих у віці молодше 45 років, які перенесли ішемічний інсульт.

З цього числа 58 пацієнтів до розвитку захворювання регулярно курили марихуану.

Французькі дослідники виявили, що інсульт наздоганяв любителів трави в більш молодому віці в порівнянні з тими хворими, які марихуану не палили.

Вперше було відкрито те, що у хворих, регулярно паливших марихуану, інсульт набагато частіше був пов'язаний зі спазмом мозкових артерій.

Інсульт цього типу розвинувся у 45% споживачів коноплі і тільки у 14% хворих, які марихуану не палили.

Таким чином у молодих учасників дослідження небезпечний спазм церебральних судин, що загрожує розвитком інсульту, спостерігався набагато частіше.

«Протягом тривалого часу було прийнято вважати, що компоненти марихуани не становлять небезпеки для серцево-судинного здоров'я, проте факти свідчать про протилежне», - зазначає керівник цього дослідження професор Валері Вольф (Valerie Wolff).

А німецькі дослідники в минулому році виявили, що регулярне куріння коноплі здатне підвищувати ризик розвитку смертельно небезпечної серцевої аритмії.

4.3730158730159 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.37 (126 голосів)
 
 
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах                     Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю                    Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності                      Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі
                 Наші центри у 2 містах         Працюємо тривалий час     85% успіху у програмі         Випустили 1183  реабілітантів