ПриватБанк+Volna

Реабилитационный центр VOLNA+ вместе с ПриватБанком предоставляет беспроцентную рассрочку на наши услуги клиентам Приватбанка!

Реабилитационный центр «Volna» вместе с Приватбанком предоставляет беспроцентную рассрочку на наши услуги!

 

Боятися треба не смерті, а пустого життя
Б. Брехт

Скільки років минуло з того самого моменту, коли ви, новоспечені батьки, вперше побачили свого малюка? Згадайте, з яким розчуленням ви розглядали його зморщене личко і кирпатий носик! Довгими вечорами ви мріяли про те, ким він буде, як складеться його доля. Ви хотіли дати своїй дитині все найкраще: одяг, розваги, заняття в секціях ...
Але ось він виріс. І ви стали усвідомлювати, що його мало цікавить ваша думка. У нього багато «крутих» друзів, з якими так цікаво проводити час. Незабаром ви дізнаєтеся, що ваш любий дитина - «підсів» на голку наркоман, готовий продати всі цінні речі, аби заволодіти чергову дозу. Ви перестаєте його дізнаватися: блукаючий погляд, агресія, прискорена і гучна мова. В голові - вир риторичних запитань. Як? Навіщо? Чому саме він? Хто винен?

Телефонуйте цілодобово +380 99 739 69 74

Запишіться на безкоштовну консультацію!
Ми зможемо вирішити Ваші проблеми Анонімно
Сертифіковані спеціалісти.
Ліцензія МОЗ України №45 від 10.01.2018

Центр реабілітації для наркозалежних візьме на себе Ваш вантаж і відповідальність.

Залежність від наркотиків, яка довгий час вважалася хворобою еліти, сьогодні торкнулася багатьох українських сімей з різним рівнем достатку. Психологи стверджують, що її джерело потрібно шукати в сім'ї - місці, де всі ми отримуємо потрібну психотерапевтичну допомогу. І якщо модель сімейних відносин не працює належним чином - рано чи пізно це оточення стає провокуючим.
Серед сімейних причин розвитку наркозалежності можна виділити:

 1. зайву строгість і жорстокість батьків;
 2. емоційну віддаленість батьків і дитини;
 3. розпад сім'ї;
 4. маніакальне бажання догоджати будь-якої примхи свого чада.

Безумовно, батьками ми не народжуємося, а стаємо в процесі виховання, виходячи з життєвого досвіду, інтуїції і здорового глузду. Але якщо, наприклад, у вас стався серцевий напад? Що ви зробите? Діятимете інтуїтивно або зверніться до фахівця? Аналогічно і в випадку з наркозалежністю, необхідна компетентна допомога фахівців, що займаються реабілітацією наркоманів.

Реабілітаційний центр «Volna+»: підходи до лікування, переваги

«Volna+» - центр реабілітації для наркозалежних з 10-річним досвідом роботи і представництвом в 2 великих українських містах. Його висококваліфіковані співробітники переконані, що допомогти наркоману можна тільки об'єднавши зусилля самого реабілітанта і його близького оточення.
Для цього в центрі передбачені спеціальні батьківські групи і заняття в групах для співзалежних. Практика показує, що після реабілітації нерідко трапляються «зриви», викликані нерозумінням рідних того, як потрібно себе вести з екс-наркоманом, щоб викликати у нього довіру. Тому сімейні психологи та психотерапевти центру всіляко сприяють відновленню ефективної внутрісімейної моделі спілкування.
Реабілітація наркоманів проходить за програмою «Монотек», яка апробована в багатьох клініках світового рівня. Дана методика розрахована на анонімне перебування хворого протягом 6-9 місяців в стаціонарних умовах. Для її ефективної реалізації пацієнт проходить 4 обов'язкових етапи:

 1. Подолання ознак фізичної залежності шляхом очищення організму.
 2. Адаптаційний період в терапевтичної середовищі фахівців і співзалежних.
 3. Отримання досвіду тверезого життя, переоцінка життєвих орієнтирів.
 4. Розвиток вміння брати на себе відповідальність. Допомога фахівців в комфортному повернення в суспільство.

Центр реабілітації для наркозалежних «Волна» не дає 100% гарантій, що абсолютно всі пацієнти кинуть наркотики остаточно, як це роблять багато інших псевдоцентрах в гонитві за грошової наживою. Однак ми зробимо все можливе, щоб залежна людина відновив свій фізичний і психоемоційний стан, самостійно прийшов до розуміння безперспективності нарковлеченія, позбувся адиктивної поведінки і зміг заново адаптуватися в соціумі.

Центр реабилитации для наркозависимых Волна
Реабилитации для наркозависимых Волна
Успешное лечение от наркотической зависимости в Реабилитационном центре
Василий Ломаченко мотивирует молодежь на Успешное лечение от наркотической зависимости в Реабилитационном центре
Лечим наркозависимость: группа в реабилитационном центре Волна
Лікування наркоманії та алкоголізму є серйозним питанням на порядку денному здоров'я української нації. І якщо вчасно не звернутися за допомогою в наркологічні лікарні, то ціна лікування може стати непомірно високою.

Ефективне лікування наркоманії в наркологічному центрі "Volna+"

Вже більше 9 років, проводиться результативне та анонімне лікування наркоманії у наркологічному центрі «Volna+». . В основі лікування - всесвітньо відома програма «Монотек» і елементи Гештальт-терапії. Реабілітаційний 6-місячний курс складається з декількох етапів:

 1. відновлення нормального фізичного стану, на тлі вираженого абстинентного синдрому, шляхом детоксикації;
 2. групова робота з психотерапевтами та психологами з метою сформувати мотивацію до тверезого життя, підняти самооцінку і краще пізнати самого себе;
 3. набуття досвіду життя без наркотиків і психокорекції поведінкової моделі;
 4. допомога реабілітанту в його ресоціалізації.

Рецепт ефективного лікування наркоманії від центру «Волна+» досить простий: професіоналізм медперсоналу + акцент на психосоціальному супроводі + стійка мотивація реабілітанта + активна участь його рідних. Тільки в цьому випадку можна сподіватися на успішний результат лікування і початок нового життя, в якій наркотикам відтепер не буде місця.

Реабілітаційний центр «Volna+» проводить лікування наркоманії в стаціонарі.

Крім того, в наших анонімних наркологічних клініках так само надається безкоштовне лікування і реабілітація наркоманів на пільгових умовах.

Наркологічна клініка «Volna+» досить допомагає людям, що страждають наркотичною залежністю та алкоголізмом.

4.0314465408805 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцените, пожалуйста, наши старания 4.03 (159 голосов)
Мы лечим от наркотической зависимости во всех городах Наши центры в 2 городах
В течении долгого времени мы помогаем бороться с наркотической зависимостью Работаем долгое время
Больше тысячи людей смогли пройти успешную реабилитацию в нашем центре Выпустили 1183  реабилитантов
Профессионализм сотрудников центра обеспечивает эффективность лечения наркомании 85% успеха в программе