Медична ліцензія

Медицинская лицензия

ПриватБанк+Volna

Реабілітаційний Центр Volna+ разом з ПриватБанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги клієнтам Приватбанку

Реабілітаційний центр «Volna» разом з Приватбанком надає безпроцентну розстрочку на наші послуги!

Позвонить прямо сейчас
x

Алкоголізм – підступна хвороба без рамок і обмежень

Вже не перший рік Україна зберігає за собою «бронзове» третє місце в алкорейтинзі. За річним показником вживання спиртних напоїв на одну особу ми поступаємося тільки Росії та Білорусі. А от за розповсюдженістю підліткового алкоголізму наша держава посідає перше місце в світі. Подібні «досягнення» загрожують національному генофонду, тому потребують негайного втручання з боку можновладців і суспільного загалу.    

Алкоситуація на Тернопіллі

Питання лікування алкоголізму в Тернополі звучить сьогодні надзвичайно актуально. Його потребують як підлітки у віці 13-14 років, які вже встигли призвичаїтися до оковитої, так і успішні молоді люди, що за допомогою пляшки вирішують ділові питання або знімають стрес. Особливо гостро ця проблема дається взнаки в селах, де люди, позбавлені можливості з користю проводити свій вільний час, звикли таким чином відпочивати. Для більшості з них спиртне – це універсальний заспокійливий, знеболюючий, знезаражуючий, комунікативний і настроєвий засіб. Не дивно, що показники смертності від алкоголізму тут в 2-3 рази вищі. Офіційно ж на наркологічному обліку перебуває понад 10 тисяч тернопілян.

Лікування алкоголізму в Тернополі

На думку експертів, прихильність до оковитої батьки самі формують у дитини ще змалечку. Дехто не проти дати малечі спробувати на смак пиво або вино, виправдовуючи дегустацію тим, що маля краще спатиме вночі. Ну а хтось дозволяє брати участь у частих застіллях, коли дорослі, подібно професійним спринтерам, п’ють чарку за чаркою. Недарма ж бо кажуть: «Между первой и второй…». Внаслідок такої безвідповідальної поведінки в дитини змалечку формується неправильне розуміння поняття «алкоголь». Вона ототожнює його з чимось веселим і ритуальним, і, подібно до батьків, вважає його невід’ємним атрибутом будь-якої зустрічі з друзями.   

Невже «бухати» - це круто?

Ні для кого не секрет, що людина, яка систематично вживає спиртні напої, з часом втрачає контроль над кількістю випитого, деградує як особистість, втрачає родину та улюблену роботу. Наслідки такої любові, окрім соціального та психологічного аспектів, яскраво проявляються на рівні фізіології. У стані алкогольного сп’яніння особа втрачає здатність контролювати власні вчинки. Зазвичай це закінчується самогубствами, злочинами, травмами, дорожньо-транспортними пригодами тощо. Тривала алкогольна інтоксикація призводить до захворювань печінки (гепатиту, цирозу), серцево-судинної системи та психозів, що супроводжуються мареннями та галюцинаціями. Жінки-алкоголічки зазвичай нездатні виносити та народити здорове немовля. Вживання підлітками спиртовмісних напоїв викликає агресивну поведінку, зниження мозкової активності та розумових здібностей. Прикро, але підлітки, яким здається, що за допомогою пляшки вони можуть самоствердитися, розуміють, що помилялися, запізно, коли подолати залежність самотужки вже не можуть, бо організм вимагає щоденної порції оковитої.

Ефективне лікування залежності від алкоголю в Тернополі

З усіма категоріями населення (жінками, чоловіками, підлітками) на різних стадіях пияцтва працюють спеціалісти реабілітаційного центру «Волна». Методика їхнього лікування базується на принципі всебічного діагностування стану внутрішніх органів, психіки хворого та підборі індивідуальної тактики реабілітації, що поєднує психологічний, фізіотерапевтичний і соціальний аспекти.

Реабілітація проходить в умовах закритого стаціонару та передбачає повну відмову від вживання алкогольних напоїв. На початку використовується медикаментозний підхід. Правильно підібрані препарати допомагають мінімізувати прояви інтоксикації, вийти зі стану запою та подолати абстинентний синдром. Адаптуватися в терапевтичній спільноті, усвідомити масштаби проблеми та набути досвід тверезого життя реабілітанту допомагають психологи центру. Для цього вони застосовують формат групової, індивідуальної та сімейної психотерапії на основі моделі «Монотек». Комфортній реінтеграції реабілітантів в соціумі сприяють волонтери та соцпрацівники.

Подолання високих показників алкоголізму в Тернополі – надскладне завдання, але допоки існують такі центри як «Волна», де працює команда компетентних і небайдужих до людського горя спеціалістів, надія на те, що наша нація здолає зеленого Змія, жевріє.  

Заберемо вас з аеропорту або вокзалу

Безкоштовно заберемо з аеропорту або вокзалу

Покращуємо стан залежного вже в перший день

Значно покращимо стан вже в перший день

Ми гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах Наші центри у 40 містах
Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю Працюємо 16 років і 169 днів
Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі Випустили 1183  реабілітантів
Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності85% успіху у програмі