Купірування абстинентного синдрому - перший етап у лікуванні наркотичної залежності. Якісна, анонімна детоксикація з використанням сучасних біологічних методів, пропонована реабілітаційним центром «Волна» в Полтаві, швидко позбавить вас або близьку людину від болісного стану ломки і допоможе повернутися до повноцінного і тверезого життя без наркотиків.

Що таке програма ДЕТОКС?

Вживання наркотиків розвиває психологічну і хімічну залежність. Через певний час людина вже просто не може жити без наркотику і при спробах зав'язати з наркоманією, відсутності можливості прийняти чергову дозу відчуває нестерпні фізичні страждання, які доводять до розумового божевілля і навіть смертельного результату.

Таким пацієнтам потрібно грамотне, професійне зняття ломки, пропоноване співробітниками центру.

Детоксикація - комплекс процедур і методик, спрямованих на очищення організму від токсинів і залишків наркотичних речовин, відновлення його нормальних функцій, усунення хімічних залежностей та зняття небезпечного абстинентного синдрому без шкоди для здоров'я і психіки хворого.

На думку фахівців, програма ДЕТОКС - одна з основних елементів реабілітації наркозалежних. Якщо людина не може фізично існувати і функціонувати без прийняття наркотиків, то про успішну психологічну корекцію, ресоціалізацію не може йти й мови.

Після детоксикації не тільки зміцнюється імунітет і активізуються природні захисні механізми, поліпшується стан серцево-судинної і центральної нервової системи, але і прояснюється свідомість пацієнта. Краще стає якість сну, поліпшується настрій, відновлюється пам'ять, концентрація уваги, підвищується витривалість і працездатність.

Методи детоксикації

У сучасній медичній практиці застосовуються різні види програми ДЕТОКС. Серед них можна виділити наступні методики:

  1. Медикаментозна терапія - використання транквілізаторів, антидепресантів, заспокійливих і снодійних препаратів.
  2. Гіпноз
  3. Кодування.
  4. Медикаментозна підшивка.

На жаль, перераховані вище методи мають ряд істотних недоліків. Наприклад, лікарські засоби, хоч і дають спочатку помітне поліпшення, також отруюють організм, викликаючи можливі небажані реакції, завдаючи пацієнтові більше шкоди, ніж користі.

Кодування і гіпнотичний вплив не задіють самого пацієнта, здаються йому нав'язаними з боку, тому або не приносять належного ефекту, або дають короткостроковий результат, з неминучим рецидивом.

Що пропонуємо ми?

Зняття ломки в центрі «Volna+» проводиться, переважно, біологічними методами, визнаними в усьому світі найбільш безпечними і щадними. Пацієнти активно займаються спортом, даючи своєму організму підвищені фізичні навантаження, що сприяє виведенню токсичних речовин разом з потом, відвідують сауну.

Хороший ефект дає дотримання належного питного режиму і правильно збалансоване дієтичне харчування. Підтримати організм, активізувати його внутрішні ресурси дозволяє прийом сорбентів, вітамінно-мінеральних комплексів.

Процес детоксикації проходить під наглядом досвідчених фахівців. Оскільки біологічні методи передбачають інтенсивні фізичні навантаження, перед початком курсу потрібна обов'язкова діагностика і консультація лікаря.

Зняття ломки в Полтаві

Очікуваний результат

Програма ДЕТОКС не здатна повністю позбавити пацієнта від наркотичної залежності. Однак дана методика знімає фізіологічну тягу до наркотику, покращує самопочуття, стабілізує психоемоційний стан.

Купірування абстинентного синдрому - це перший, але надзвичайно важливий крок на шляху до одужання. Тільки позбувшись від фізіологічної залежності, пацієнт може прийняти усвідомлене рішення про подальшу психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію.

Важливо відзначити, що всі послуги, що надаються клінікою «Волна», проводяться строго конфіденційно, без постановки на облік і розголошення особистої інформації про пацієнта.

Заберемо вас з аеропорту або вокзалу

Безкоштовно заберемо з аеропорту або вокзалу

Покращуємо стан залежного вже в перший день

Значно покращимо стан вже в перший день

Ми гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд

 
 
Ми лікуємо від наркотичної залежності у всіх містах                     Протягом довгого часу ми допомагаємо боротися з наркотичною залежністю                    Професіоналізм співробітників центру забезпечує ефективність лікування від наркозалежності                      Більше тисячі людей змогли пройти успішну реабілітацію в нашому центрі
                 Наші центри у 2 містах         Працюємо тривалий час     85% успіху у програмі         Випустили 1183  реабілітантів